Jump to content

  •  

Community Status Updates


Photo

dr.rosSubsonic

имам ц200 бензин и се появи проблем с комутатора не ми дава импулс на 2и3 цилиндар
11 Nov 2010 - 22:21:40
Photo

dr.rosSubsonic

здрасти нов сам тук мога ли да питам за един проблем
11 Nov 2010 - 22:18:26
Photo

dr.ros

колеги имам проблем с комутатора на колата ми ц200 бензин 136коня 94 г
11 Nov 2010 - 22:09:41
Photo

dr.ros

здравеите
11 Nov 2010 - 22:08:13