Community Status Updates
dr.ros → Subsonic
имам ц200 бензин и се появи проблем с комутатора не ми дава импулс на 2и3 цилиндар
11 Nov 2010 - 22:21:40
dr.ros
колеги имам проблем с комутатора на колата ми ц200 бензин 136коня 94 г
11 Nov 2010 - 22:09:41




This status update has reached the maximum number of replies allowed
