Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с заключванетоW210


  • Please log in to reply
20 мнения по тази тема

#1 james74

james74

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 5 Мнения:

Публикувано 06 януари 2008 - 19:18

Здравейте,

Имам следния проблем.
Днес си сжалих акомулатора да го заредя и си заключих хубаво колата W210.
та в момента нямам акомулатор в колата и е заключена, само багажника ми е отключен.
На лявата врата имам клучалка за която нямам ключ.

Кажете как мога да отключа колата през багажника или дали има някакви изводи в багажника да закача акомулатора там.

Мерси предварително.
  • 0

#2 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 януари 2008 - 19:33

Здравейте,

Имам следния проблем.
Днес си сжалих акомулатора да го заредя и си заключих хубаво колата W210.
та в момента нямам акомулатор в колата и е заключена, само багажника ми е отключен.
На лявата врата имам клучалка за която нямам ключ.

Кажете как мога да отключа колата през багажника или дали има някакви изводи в багажника да закача акомулатора там.

Мерси предварително.


Е ключа с който палиш различен ли е от този на лявата врата ? Даже ако е от новите пак отстрани се вади и има ключ.
  • 0

#3 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 06 януари 2008 - 19:40

Здравейте,

Имам следния проблем.
Днес си сжалих акомулатора да го заредя и си заключих хубаво колата W210.
та в момента нямам акомулатор в колата и е заключена, само багажника ми е отключен.
На лявата врата имам клучалка за която нямам ключ.

Кажете как мога да отключа колата през багажника или дали има някакви изводи в багажника да закача акомулатора там.

Мерси предварително.

Ако не греша ,резервуара е там и ще се наложи да свалиш първо него
top е прав ма 190 -ката ми беше с два ключа :icon_coolgrin:
Търси ключар ,да ти е мирна главата
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#4 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 януари 2008 - 19:45

Някъде през багажника не можеш ли да подадеш ток от друг акумулатор колкото да задействаш централното ?
  • 0

#5 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:19

Имаш ли място за отваряне на люка ако скьса жило?На 123,124,140 е в багажника,но не се сещам дали може да се отваря с това люка или само да се затваря.Ако става влизай през покрива.



Някога да си отварял кола с лента от ножовка?Това на 210 не сьм го пробвал и ме сьмнява да работи ма по-добре от трошене на джама.
  • 0
.

#6 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:21

През багажника може да си играеш сьс заключването на резервоара ако не се льжа,а то е вьрзано кьм централното ма ти трябва ток за каскадата.Много си я оплел колегааааа,резервоарите на Мерцедес са им над задната ос или по-точно зад задната облегалка,няма влизане от там.
  • 0
.

#7 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 06 януари 2008 - 20:25

Имаш ли място за отваряне на люка ако скьса жило?На 123,124,140 е в багажника,но не се сещам дали може да се отваря с това люка или само да се затваря.Ако става влизай през покрива.
Някога да си отварял кола с лента от ножовка?Това на 210 не сьм го пробвал и ме сьмнява да работи ма по-добре от трошене на джама.

После при мен у темата-Шибидах , S класа
И това е хитро решение ама ако знае къде е тази мацацка и как работи
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#8 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:32

При теб как е,отваряш ли поне малко с тая макина?То малко ми трябва,после една тел от закачалка,една кука на финала прави с клещи...................чакай че куките звьнят на вратата да ми питат от кьде знам за тия магарии :flagMB new:
  • 0
.

#9 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 януари 2008 - 20:34

През багажника може да си играеш сьс заключването на резервоара ако не се льжа,а то е вьрзано кьм централното ма ти трябва ток за каскадата.Много си я оплел колегааааа,резервоарите на Мерцедес са им над задната ос или по-точно зад задната облегалка,няма влизане от там.


Незнам какво би станало ако примерно вземе един акумулатор и масата я свърже някъде, има много места а + примерно към крушката която осветява когато е отворен багажника - така ще стане ли ? би трябвало да може да задейства централното.
  • 0

#10 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:39

Той и кьм стоповете може да вьрже ма ТОВА НЕ СЕ ПРАВИ,че тия модели са пьлни с електроника и може голяма беля да си направи.Аз поне не го сьветвам да прибяга до това.

Не им знам как е устроено аварийното затваряне на люка,дали е само с жило което дьрпа или ако го завьрти в обратна посока може да го отвори поне малко.Трябва да е някьде в лявата част на багажника,на моите 3 поне е така ма да не се дупя сега да пробвам,а и модела не е сьщия.
  • 0
.

#11 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 06 януари 2008 - 20:47

Това упражнение за шибидаха , го оставих за пролетта
Не съм на ясно с това жило
Така и така се хванахте с багажника , не може ли по някакъв начин да се отвари по механичен път
Няма ли ключалка там или нещо резе,чопче ,пластина , кука или е..м ли какво
Бос , виж бе -ти си царя на такива материали
Ако има някаква снимка ,та да гадаем по нея
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#12 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:54

Няма бате.Тьрся ма инструкции за крадене на 210 модела не намирам.Люка да пробва,малко да отвори колкото да вкара една тел и да дьрпа пищките на заклучването.Може да пробва с лента от ноживка зад уплатнението на вратата над ключалката ма да си носи и документите за колата в него,че така щях бой да ям от куките на собствената си кола.

Не ме карай да пускам снимки как е устроена вратата на Мерца,това ще стане като нарьчник как се краде модела. :kill_myself:
  • 0
.

#13 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 20:58

Може да разглоби заключването на резервоара и да си играя с пишката която е вьрзана кьм централното ма му трябва ток за тая каскада.Единствената механика за която се сещам и аварийното ЗАТВАРЯНЕ на люка ма е затваряне,дали отваря ба ли му мамата.Ако е на кабел от меките няма да стане да го избута ма ако е твард кабел в як кожух може и да го отвори.

Колегааааа,де си бе?Отвори ли я тая пущина?



Това ми е 4001 мнение у тоя форум,аз сьм за убиване. :flagMB new: :flagMB new: :flagMB new:
  • 0
.

#14 Тоцата

Тоцата

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 543 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:от село съм :)
  • Автомобил:
    FORD EXPLORER

Публикувано 06 януари 2008 - 21:01

Здравейте,

Имам следния проблем.
Днес си сжалих акомулатора да го заредя и си заключих хубаво колата W210.
та в момента нямам акомулатор в колата и е заключена, само багажника ми е отключен.
На лявата врата имам клучалка за която нямам ключ.

Кажете как мога да отключа колата през багажника или дали има някакви изводи в багажника да закача акомулатора там.

Мерси предварително.


Само едно не разбрах... как си заключил колата...

И на дясната врата също трябва да имаш ключалка, под едно гумено... Ако кажеш и какъв ти е ключа ще си екстра.
  • 0

#15 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 06 януари 2008 - 21:11

Опаааа,ново инфо.Чета противоречиви мнения из нета и аварийното затваряне МАЙ е под лампите на тавана в купето,шестограм било и от там се затварял та варианта да е в багажнима МАЙ отпада,Някой запознат как се краде 210 през багажника няма ли?
  • 0
.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни