Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Wis2006Какво да правя сега


  • Please log in to reply
25 мнения по тази тема

#16 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 19:04

Под Виста ако я подкараш ще си цар.
Ще му ядеш главата и с ЕПЦ и ВИС и т.н.
Вариянта е като инсталираш да му дадеш да е compability ХР.
Ще тръгне и накрая пак греда.
Качи си ХР и нямаш да имаш проблеми.
Онова филмче е добро,но все пак прочети хубаво менюъла.Там е прекрасно обяснено какво да правиш.
Аз лично не съм използвал loopback-а както го обясняват.
И принципно нали знаеш...Качваш първо ВИС и след това ЕПЦ...
Хубаво чети и за програм мениджъра как се качва лиценза.Използва ти се етернет адреса на мрежовата ти карта за да ти генерира правилен ключ.
  • 0

#17 LYNX

LYNX

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2380 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 19:23

Браво,бе Богомиров,

Специализирал си се!
Оплел си кошничката!
  • 0

#18 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 19:25

Под Виста ако я подкараш ще си цар.
Ще му ядеш главата и с ЕПЦ и ВИС и т.н.
Вариянта е като инсталираш да му дадеш да е compability ХР.
Ще тръгне и накрая пак греда.
Качи си ХР и нямаш да имаш проблеми.
Онова филмче е добро,но все пак прочети хубаво менюъла.Там е прекрасно обяснено какво да правиш.
Аз лично не съм използвал loopback-а както го обясняват.
И принципно нали знаеш...Качваш първо ВИС и след това ЕПЦ...
Хубаво чети и за програм мениджъра как се качва лиценза.Използва ти се етернет адреса на мрежовата ти карта за да ти генерира правилен ключ.

Хапах му главата от всякъде и яко(останах без бивници накрая)
Ха ,това с " И принципно нали........" , много ми хареса щото аз принципно това но го знам въобще
За сега смятам да не повтарям тия лабораторни упражнения
Нещо май като се захвана с такива нервни упражнения и компа започва да ми показва на екрана, такива странни символи като -"среден пръст" или "камък между гумите"
Благодарско за помоща пич
Поздрави
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#19 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 22:14

Браво,бе Богомиров,

Специализирал си се!
Оплел си кошничката!




То аз докато го подкарам WIS-а се оплетох като пиле в калчища,ама толкова яко че чак се побърках от нерви...
Добре че съм научил жената да преинсталира Прозорци че три пъти ми се наложи поради неправилна инсталация на WIS и ЕРС.Два пъти преинстал на Виста и един път на ХР.И то не че от нещо друго ами от това че не прочетох менюълите както трябва а ред през ред.
Един съвет за хората които ще правят опити за качване на WIS на Виста.По-добре не пробвайте.Няма да стане хватката.
Ако толкова имате мерак да си го качите си направете още един дял на hdd-то на който си качвате ХР,правите си системата да е dual boot за да можете да си стартирате ХР или Vista по желание,подкарвате ХР-то и там си инсталвате WIS и другите шукарийки... Демек дяла за ХР трябва да е около 20GB.
  • 0

#20 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 22:42

То аз докато го подкарам WIS-а се оплетох като пиле в калчища,ама толкова яко че чак се побърках от нерви...
Добре че съм научил жената да преинсталира Прозорци че три пъти ми се наложи поради неправилна инсталация на WIS и ЕРС.Два пъти преинстал на Виста и един път на ХР.И то не че от нещо друго ами от това че не прочетох менюълите както трябва а ред през ред.
Един съвет за хората които ще правят опити за качване на WIS на Виста.По-добре не пробвайте.Няма да стане хватката.
Ако толкова имате мерак да си го качите си направете още един дял на hdd-то на който си качвате ХР,правите си системата да е dual boot за да можете да си стартирате ХР или Vista по желание,подкарвате ХР-то и там си инсталвате WIS и другите шукарийки... Демек дяла за ХР трябва да е около 20GB.

Това добре
На 98 гледах (вижте уин 98 за първи път) поне 150 пъти-да не се връщам на 95(която си забравяше драйверите на всяко пускане) и 3.11 с прословутия файл менаджер
После така и с ХП от любопитство
Вистата издържа от месец май 2007 та до ден днешен(рекорд)
Много дурако устойчива се оказа :allhail:
Та вече не ми се правят разни опити
Сигурно остарявам ,а
В тона на шегата разбира се приятел
Ма за сега се отказвам(просто нищо не мога да постигна сам в тази област - без помоща на опититен човек-ако ще да имам и цялата енциклопедия на Земята)
Поздрави
:beer:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#21 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 декември 2007 - 22:49

Това добре
На 98 гледах (вижте уин 98 за първи път) поне 150 пъти-да не се връщам на 95(която си забравяше драйверите на всяко пускане) и 3.11 с прословутия файл менаджер
После така и с ХП от любопитство
Вистата издържа от месец май 2007 та до ден днешен(рекорд)
Много дурако устойчива се оказа :allhail:
Та вече не ми се правят разни опити
Сигурно остарявам ,а
В тона на шегата разбира се приятел
Ма за сега се отказвам(просто нищо не мога да постигна сам в тази област - без помоща на опититен човек-ако ще да имам и цялата енциклопедия на Земята)
Поздрави
:beer:


Windows for Workgroup 3.11 беше уникален в комбинация с DOS 6.22, в нас имам един стар лаптоп Compaq ARMADA 1580DMT и съм му сложил DOS и Win95 и понякога си го пускам ей така за кеф да си спомням какво е било - страхотно е да си играя някакви стари игри. Като излезе Win95 беше голяма революция :icon_coolgrin:

И за ЕРС и WIS пак казвам че net версията е по добра и по лесна за инсталация. Имам кейген тъй че който иска смело да инсталира.
  • 0

#22 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 16 декември 2007 - 23:04

Windows for Workgroup 3.11 беше уникален в комбинация с DOS 6.22, в нас имам един стар лаптоп Compaq ARMADA 1580DMT и съм му сложил DOS и Win95 и понякога си го пускам ей така за кеф да си спомням какво е било - страхотно е да си играя някакви стари игри. Като излезе Win95 беше голяма революция :icon_coolgrin:

И за ЕРС и WIS пак казвам че net версията е по добра и по лесна за инсталация. Имам кейген тъй че който иска смело да инсталира.

Какво говориш
95-цата направи врагове Дабил Гейтс и френско говорящите провинции на Канада
Егати скандала беше тогава -да го напишат(95) и на други езици
В SIEMENS пък бях попаднал на немски вариант(влизаш и нема излизане- да не говорим за тулс и пропертис)
Стига спомени
Сигурно ще пробвам ама сега покрай празниците едва ли
Благодарско за помоща и инфото приятел
:allhail:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#23 Twentyone

Twentyone

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 11 Мнения:

Публикувано 04 януари 2008 - 16:25

Само да добавя една идея - за хората с Виста като мен, много по-чист вариант е да си инсталирате XP на виртуална машина (аз препоръчвам VMWare, но за хората със съвест има и безплатно VirtualPC от Майкрософт ). Няма нужда от цепене на дискове, и можете едновременно да ползвате и двете системи, като в същото време при засиране процеса е много лесно въстановим.
Поиздрави.
  • 0

#24 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 04 януари 2008 - 18:20

Само да добавя една идея - за хората с Виста като мен, много по-чист вариант е да си инсталирате XP на виртуална машина (аз препоръчвам VMWare, но за хората със съвест има и безплатно VirtualPC от Майкрософт ). Няма нужда от цепене на дискове, и можете едновременно да ползвате и двете системи, като в същото време при засиране процеса е много лесно въстановим.
Поиздрави.

Аз съм съвестен и отговорен човек
От къде да смъкна тия неща които ги пишеш
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#25 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 04 януари 2008 - 18:53

Аз съм съвестен и отговорен човек
От къде да смъкна тия неща които ги пишеш
Поздрави
:4036:

Владек пак ли задълба в дълбокото,ей ще ми станеш идол :icon_coolgrin:
Experience Server Virtualization - Free!

  • 0

#26 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 04 януари 2008 - 18:57

Владек пак ли задълба в дълбокото,ей ще ми станеш идол :icon_coolgrin:
Experience Server Virtualization - Free!

Няма какво да се прави
Вън е поне -15 гр
Тропам си по лаптопа та знае ли се
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни