Към съдържанието

  •  

Снимка

Боята се люпи


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#1 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 08 април 2006 - 18:21

От известно време на E - класата ми ,започна да ми се люпи и бели, горния лъскав слой на джантите. Много е грозно и неприятно.Намерих песакоструйка за да се свали хубаво стария слой и да се боядисат и изпекат наново ,както си трябва ,но проблема ми е ,че няма на какво да стой колата за 2-3 дена (щото трябва да се свалят джантите , да се демонтират гумите и тогава да се оправят ) и молбата ми е ако някой има 4 бр. джанти да ми ги заеми
( почерпката е ясна ) или пък приемам и други идей за решаването на проблема ми
  • 0

#2 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 08 април 2006 - 18:36

щеше ми се да ти помогна аз имам 8 бр 14-ки с гуми 4 лети и 4 желязни ама са ми на вилата а там най рано по великден ще хода ама не е много сигурно
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#3 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 08 април 2006 - 18:52

имам 2 джанти 14" от форда(дупките са същите като на МБ) едната е с гума- с това разполагам за момента :unsure:
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#4 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 08 април 2006 - 20:56

на какви пари си уредил пясъкоструйката и боядисването?
имам 4 тенекиени джанти в един приятел, ама нямам болтове за тях :-(
можем да измислим някаква комбинация - то и аз трябва да си боядисвам моите грозни , но здрави джанти
  • 0

#5 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 08 април 2006 - 21:01

аз знам едно място на 20 кинта песъкостуйка+прахово боядисване-всякакви цветове(+-5кинта в зависимост от боята)
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#6 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 09 април 2006 - 10:31

на какви пари си уредил пясъкоструйката и боядисването?
имам 4 тенекиени джанти в един приятел, ама нямам болтове за тях :-(
можем да измислим някаква комбинация - то и аз трябва да си боядисвам моите грозни , но здрави джанти

За всичко искат по 25 лв на джанта, само не съм сигурен дали ще ми хареса самото им боядисване и дали ще могат да им придадът оригиналния им вид. Ако искаш да ходим заедно некой път кажи.
  • 0

#7 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 09 април 2006 - 10:37

Искам да добавя ,че не държа тия 2-3 дена да си карам колата и всякакви джанти биха ми свършили работа ( само да могат да се закрепят с болтове ) , защото другия вариант с 4 крика да дигна колата не ми допада
  • 0

#8 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 09 април 2006 - 10:42

става,аз след 30 мин ще ходя до двора да садя дръвчета и ще си взема и другата джанта(дано не са я клъвнали джурасик парк) и заедно с другата ще ги нося натам. Иначе един колега си направи при тях джантите на Рендж Ровера си и станаха доста добре.
Иначе аз си намерих оригинални тасчета за Гранадата и искам да и оправя джантите,че не става да са ръждиви
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#9 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 09 април 2006 - 11:11

става,аз след 30 мин ще ходя до двора да садя дръвчета и ще си взема и другата джанта(дано не са я клъвнали джурасик парк) и заедно с другата ще ги нося натам. Иначе един колега си направи при тях джантите на Рендж Ровера си и станаха доста добре.
Иначе аз си намерих оригинални тасчета за Гранадата и искам да и оправя джантите,че не става да са ръждиви

Ако твойто място което знаеш е на бул. Европа в неделя на бачка ;)
  • 0

#10 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 09 април 2006 - 11:52

аз знам едно място на 20 кинта песъкостуйка+прахово боядисване-всякакви цветове(+-5кинта в зависимост от боята)

Tова ми харесва като оферта много!
хайде на 15-ти като се видим ще уговорим подробностите, а може и да се уговорим да ходим заедно на това място. а дали е 20 или 25 - на джанта... ще го преживеем някак си, само да работят добре :-) аз съм ги замислил тъмни да си ги правя джантите.
само помисли по въпроса за късите болтове, че нямам да ти услужа. макар че ако няма да я караш - и с дългите няма проблем да стоят джантите
за срещата

Този пост е редактиран от BlondNigger: 09 април 2006 - 16:30

  • 0

#11 skoti

skoti

    Advanced member

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 09 април 2006 - 15:00

аз знам едно място на 20 кинта песъкостуйка+прахово боядисване-всякакви цветове(+-5кинта в зависимост от боята)

Tова ми харесва като оферта много!
хайде на 15-ти като се видим ще уговорим подробностите, а може и да се уговорим да ходим заедно на това място. а дали е 20 или 25 - на джанта... ще го преживеем някак си, само да работят добре :-) аз съм ги замислил тъмни да си ги правя джантите.
само помисли по въпроса за късите болтове, че нямам да ти услужа. макар че ако няма да я караш - и с дългите няма проблем да стоят джантите

На 15-ти среща ли ще има ? ( май пак съм пропуснал някоя тема ) .
Ако наистина ми станат джантите ти, няма значение болтовете ( къси -дълги важното е да се завият ), така или иначе няма да я изкарвам от гаража
  • 0

#12 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 09 април 2006 - 16:58

аз знам едно място на 20 кинта песъкостуйка+прахово боядисване-всякакви цветове(+-5кинта в зависимост от боята)

Tова ми харесва като оферта много!
хайде на 15-ти като се видим ще уговорим подробностите, а може и да се уговорим да ходим заедно на това място. а дали е 20 или 25 - на джанта... ще го преживеем някак си, само да работят добре :-) аз съм ги замислил тъмни да си ги правя джантите.
само помисли по въпроса за късите болтове, че нямам да ти услужа. макар че ако няма да я караш - и с дългите няма проблем да стоят джантите

На 15-ти среща ли ще има ? ( май пак съм пропуснал някоя тема ) .
Ако наистина ми станат джантите ти, няма значение болтовете ( къси -дълги важното е да се завият ), така или иначе няма да я изкарвам от гаража

http://www.mbclub.bg...wtopic=660&st=0
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#13 Гост_S-clasikaГост_

Гост_S-clasikaГост_
  • Гости

Публикувано 14 април 2006 - 16:07

имам 5гуми с джанти лети чистак нови а колата ми е на трупчета за реставрация - така че няма да ми трябват поне 2 месеца
  • 0

#14 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 14 април 2006 - 16:47

Само ще вметни, че съм носил джанти алуминиеви за прахово боядисване и резултата даше много добър. ;) Боядисах бели :D
  • 0

#15 sdmeood

sdmeood

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 3 Мнения:

Публикувано 28 август 2006 - 17:40

Прахово боядисване и почистване с песъкоструй има на бул. Европа 6, на около 150 метра от кръстовището на МакДоналдс на Орион. Тел е 0888524710 Симеон Митков
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни