Към съдържанието

  •  

- - - - -

промяна вида на километража


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 Гост_още се чудиГост_

Гост_още се чудиГост_
  • Гости

Публикувано 03 април 2006 - 19:41

Тука някъде имаше сайт на момчетата дето се занимават с рисунки по коли,смяна цвета на километража и др по таблото както и осветлението.Та питането ми е къде изчезна този адрес- или аз не го намирам или е изтрит?Моля ако някой го знае да ми помогне да ги открия пичовете.Благодаря предварително!
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 03 април 2006 - 19:51

Тука някъде имаше сайт на момчетата дето се занимават с рисунки по коли,смяна цвета на километража и др по таблото както и осветлението.Та питането ми е къде изчезна този адрес- или аз не го намирам или е изтрит?Моля ако някой го знае да ми помогне да ги открия пичовете.Благодаря предварително!

Къде е това тук не те разбирам!!! Имаш предвид в форума ли или на адреса на форума?

  • 0

#3 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 03 април 2006 - 20:25

Тука някъде имаше сайт на момчетата дето се занимават с рисунки по коли,смяна цвета на километража и др по таблото както и осветлението.Та питането ми е къде изчезна този адрес- или аз не го намирам или е изтрит?Моля ако някой го знае да ми помогне да ги открия пичовете.Благодаря предварително!

промяна километража

Надявам се това да ти свърши работа ;)
  • 0
Публикувано изображение

#4 PS-MB

PS-MB

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 81 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Интереси:коли, audio HI-FI, часовници
  • Автомобил:
    W210/95

Публикувано 04 април 2006 - 12:08

И аз го търся защото бях писал,че искам по-ярко осветление за Мерцедеса но сега не го намирам.Някой беше ми отговорил и дал линк към сайт с подробно описание с цени за конкретни марки коли но не си го записах а ми трябва.Това по-долу дето е дадено не е същото.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни