Към съдържанието

  •  

Снимка

Софтуер Стар диагностика


  • Please log in to reply
25 мнения по тази тема

#16 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 май 2021 - 08:03

Здравей колега, знам че ще се разсърдиш сигурно ама не мога да си премълча. Защо някой друг да си блъска главата от това, че си решил да спестиш едни 120лв и да я вземеш без софтуер. Отделно със сегашната цена на долара пълен комплект със SSD диск на първо търсене я намирам за около 720лв, дори ако се наложи да платя ДДС в пълен размер пак ми идва за 860лв максимум- само че с тази разлика ,че  ще имам известна поддръжка в началото и Гаранция от продавача. Ти вече си препродавач каква гаранция, ще дадеш че въобще ще работи ? Всеки има правото да продава на колкото си иска стига да има кой да го купи, ама това което ти продаваш, мога да го имам след 3 седмици за 710лв. Щях да те разбера ако си успял да я подкараш и един вид си сложиш цена за труда и уменията да я продадеш вече със софтуер и работеща система. Как някой ще купи нещо без въобще да има някаква гаранция , че ще тръгне да работи- дето се вика може да е дефектна бройка. Успех  с продажбата


  • 4

#17 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 240 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 19 май 2021 - 08:16

Колега, Chavalinov, не виждам защо изобщо да ти отговарям, но заради останлите колеги ще го направя!

1. Вече е продаден!

2. Не си ти човекът ,който да ми каже колко струват и за колко да си продавам нещата!

3.Като си поръчаш мултиплексора със софтуера, цената не е толкова, колкото си писа и отново ти трябва помощ за инсталацията! 

4. Важно е каква е цената на пратката, когато е с DHL и трябва да плащаш ДДС и мито! В карайна сметка разходите бяха повече от цената, на която го продадох!

5.Платил съм мултиплексора преди 2 месеца на сляпо, без да знам какво ще дойде, дали изобщо ще дойде и дали ще работи!  Продадох го  напълно работещ, с доста проби и тестове със софтуер и на различни коли!

6. Намерих човек за инсталацията на софтуера, благодарение на този форум и дадох координатите му на купувача!

 И друг път като решиш да пишеш нещо, помисли малко преди това...!


Този пост е редактиран от kopoev1: 19 май 2021 - 08:25

  • 0

#18 BBRemapping

BBRemapping

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Враца
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz S-Class W221 500 388hp

Публикувано 19 май 2021 - 08:48

6. Намерих човек за инсталацията на софтуера, благодарение на този форум и дадох координатите му на купувача!

Роската ли го оправи или някой друг намери?


  • 0

#19 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 240 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 19 май 2021 - 09:27

Да, с него говорих! Не го е направил още, но обеща на купувача да стане за доста приемлива цена! Благодаря!


Този пост е редактиран от kopoev1: 19 май 2021 - 09:28

  • 0

#20 BBRemapping

BBRemapping

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Враца
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz S-Class W221 500 388hp

Публикувано 19 май 2021 - 09:48

Точен е Роската, живи и здрави и успех! 


  • 0

#21 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 май 2021 - 15:24

Колега аз също заради останалите колеги съм отговорил, не съм писал да се заяждам и да си губя времето - нямам никаква полза от това.

По това което ти разбрах от предния пост е ,че продаваш нещо което не може да се провери към момента на продажба дали работи или не. Пак ти казвам ако искаш се сърди, все ми е тая. Може и за 2000лв да си го взел и да го продаваш с 1000 загуба- това си е твой проблем и купувача едва ли го интересува. Отделно купувача сега и да му го подкарат ще трябва да плаща ама това си е негов проблем. Знам какво си направил и аз съм го правил това преди 2г и знам кое колко струва и всичко от точка 2 до точка 5 ми е ясно. Включих се да им е ясно и на останалите които, не им е ясно. За мен това е целта на форума - да помогна на възможно най-много хора ( в частност дори и с цената да засегна един човек) .

PS: Точно защото съм помислил не съм направил като теб или като купувача ти. Успех


  • 2

#22 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 240 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 19 май 2021 - 17:48

Chavalinov

< Продадох го  напълно работещ, с доста проби и тестове със софтуер и на различни коли!>

ТОВА не го ли прочете.....! Пробвахме го с подходящ софтуер и на наколко автомобила.....! Ама ти си знаеш твоето......>знаел бил какво съм направил и за да им е ясно и на останалите!!!>>

Толкова ли ти е скучно, че реши да продължиш с глупостите?!?! Явно си мислиш ,че образоваш незнаещите....?!? 

Я се скрий някъде...!


  • 0

#23 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 май 2021 - 08:47

"В крайна сметка , след кратко лутане, питане и два неуспешни опита за инсталиране на софтуер който да прочете моята кола/ МЛ 163. 1999г/ , реших да продам С4 -ката! Такам че ако някой има желание , продава се на цена 900лв с кабелите! 0882887508"

 

1.ТУК къде пише ,че имаш успешен опит ? 

2.Пише ли ,че си я пробвал на други коли и си правил проби и системата ти работи добре ?  Виждам основно че се луташ и питаш и ,че никаква не си я свършил - да си прочетеш колата която е еди каква си...

3.КЪДЕ пише ,че има софтуер ? Тоя софтуер на кабелите или на мултиплексора го инсталира ? Сигурно си го продал със лаптоп и софтуер ама кой да помисли малко- да го формулира , да го напише точно и ясно за всички ! Ако го беше направил нямаше да се стигне до това, сам си си виновен.

4.Явно има незнаещи в това число и ТИ  и АЗ и много други.потребители ! Който не иска да се образова не пише по форумите да се вайка и пита  ами действа каквото си е решил. Не си ти човека който решава какво е глупост и какво не. Нито дали имам право да споделя мнение с останалите потребители и теб- без значение дали ти харесва или не. Ти да не си началника на форума ? Това е отворена тема в която всеки може да попита , да се изкаже или каквото сметне за добре във връзка със самата ТЕМА.

 

Ако не ти изнася и харесва, тогава ти се скрий ! .... и Не .....Не ми е скучно, забавляваш ме достатъчно  :)


  • 3

#24 BBRemapping

BBRemapping

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Враца
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz S-Class W221 500 388hp

Публикувано 20 май 2021 - 09:01

Колеги стига, не сте малки деца. Спрете караниците, тук не е мястото за такива изяви. Живи и здрави да сте!


  • 1

#25 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 240 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 20 май 2021 - 09:34

Така е ,колега, но винаги се намират разни хейтърчета, които си мислят ,че са големи тарикати  и всеки който продава нещо ,се опитва да ги измами....! Живи и здрави!


  • 0

#26 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 240 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 15 юни 2021 - 14:07

След като продадох мултиплексора, идеята за Стар диагностика продължи да живее в мен и не след дълго си купих нов! Благодарности на колегата BBRemapping и още по-големи на Росен Бебов! :beer  Изключително любезен и знаещ млад човек ! Вече имам комплектована Стар диагностика и съм насреща ако мога и аз нещо да помогна...! Наздраве и безаварийни ! :beer


Този пост е редактиран от kopoev1: 15 юни 2021 - 14:12

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни