Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Смяна на Pre-Facelift ВоланСмяна на Pre-Facelift Волан


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 martoly

martoly

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Град:Севлиево

Публикувано 24 февруари 2021 - 11:22

Здравейте,

От скоро си мисля за тази модификация на колата, но имам няколко въпроса които са ми на главата и не открих никъде отговор. Та се чудех дали някой тук би дал добър съвет.
Става дума за 2010 E350 W212, чиито волан ми се искаше да сменя с нещо по-ново и по-добре изглеждащо.

Гледах в интернет, че ако искам воланът да е от по-новите, ще ми трябва и колоната на волана да се смени също. Колоната трябвало да е задължително с 8-пин конектор. Та някой знае ли къде в БГ могат да се купят тези, и дали може да се вземе от фейслифтов модел такава? Ако може, някой би ли препоръчал добри морги за "пазар". Същото се чудя и за волана - трябва ли да е специален за преди фейслифта моделите или може да се вземе от всяка по-нова стига да е с новата колона? :) 
Друго което се чудех е, дали ако се намери такава колона, може да се добави и подгрев на волана? Ако не се лъжа подгрева се включва от лостчето за регулиране на позицията на волана. Ако се намери такава колона, и волан с подгрев, дали това ще сработи при положение, че моята в момента я няма тази опция?

Клипа от който гледах е този, ако на някого му е интересно: 

Прилагам снимка и на моя волан, ако има значение.

Също така, колата е нова за мен и ще я карам да я обслужат. 
Ще се радвам да дадете съвети какво да се провери/подмени превантивно по колата ;) 

Благодаря!

Поздрави, 
Мартин.

Прикачени файлове


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни