Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Clk320 w208 Новобранец има въпроси


  • Please log in to reply
79 мнения по тази тема

#16 Silver BENZ

Silver BENZ

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Интереси:Mercedes AMG Petronas F1 Team
  • Автомобил:
    W201 190E 2.0
    W210 E290TD Elegance
    W211 E270CDI Elegance

Публикувано 17 февруари 2021 - 20:58

Колега,спазвай добрия тон във Форума моля!

Съдейки по Годжи, Борис и Гацо Бацов те така си говорят за "добър ден".  :hailandkill


  • 1

#17 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 февруари 2021 - 22:03

Хахах в интерес на истината ,през моята призма ,дори и с горе споменатото си спазвам добър тон. Щом не е насочено към конкретен индивид...наистина така си приказваме, още повече хорицата от малките селия в северозапада ,дето най-близкия ми сервиз е на 50км в едната посока :D за това така реагирам. Иначе ново 20 да се похваля, паля колата (сутрин ,като е студена) ,и докато прехвърли на газ то е едно прекъсване ,гасне ,не може да държи обороти..абе 4к кола, до тука хвърлих 1.8к ...дано поне я покарам малко (имам изминати 300км. с нея) ^^ 


  • 0

#18 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 11:54

Спокоо, аз съм 5к на около 1000км.

Ама разсъждаваш на парче малко.

Докато не оправиш колата да работи нормално на нейното си гориво, ще гониш призраци.

Нали се сещаш, че с нейната завидна млада възраст и издевателства от знайни и незнайни герои преди теб, е сринала половината системи.

Айде сега газчицата в кашона временно (частта при мотора), резет на цялата кола малко да поеме въздух и почваш едно по едно нещата.

 

Е затова има доста хора по вашия край, които ги чуват колите. Неволята е учител. Особено като можеш и да търсиш информация.

Лошото е, че ти трябва някаква диагностика да гледаш какво говори, а 208иците са хибридно добиче от към електрониката и бяха бая тегави за комуникация.

 

Имаше някакви андроидски приложения, които вършеха работа, ама уямибатко, не помня кои.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#19 BBRemapping

BBRemapping

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 129 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Враца
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz S-Class W221 500 388hp

Публикувано 18 февруари 2021 - 12:41

Андроидксите сигурно са тези ELM сините буксички които работят с Torque, но те четат само двигателя, нищо друго.


  • 0

#20 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 12:45

Спокоо, аз съм 5к на около 1000км.
Ама разсъждаваш на парче малко.
Докато не оправиш колата да работи нормално на нейното си гориво, ще гониш призраци.
Нали се сещаш, че с нейната завидна млада възраст и издевателства от знайни и незнайни герои преди теб, е сринала половината системи.
Айде сега газчицата в кашона временно (частта при мотора), резет на цялата кола малко да поеме въздух и почваш едно по едно нещата.

Е затова има доста хора по вашия край, които ги чуват колите. Неволята е учител. Особено като можеш и да търсиш информация.
Лошото е, че ти трябва някаква диагностика да гледаш какво говори, а 208иците са хибридно добиче от към електрониката и бяха бая тегави за комуникация.

Имаше някакви андроидски приложения, които вършеха работа, ама уямибатко, не помня кои.

Аз си знам, че ще се наливат пари, обаче поне да имаше качествен майстор на който да разчитам. Бива ли след като съм дал 1409лв. Да вляза в сервиза и да ми кажат" това с акумулатора не можахме да го оправим, не знам от какво е" става дума, че ми светка лампа за акумулатора, а всичко си работи, сменяха релета, четки, динама, каквото се сетиш.. И викат "не знаем" не ме е яд да давам пари по колата, напротив, ама както казах, да е човек, който разбира. А това за газта не го разбрах какво имаш в предвид... Вчера и днес сутринта ми го направи това с оборотите, гасненето и препукването, а не беше и много студено.. Тц..

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#21 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 12:47

Андроидксите сигурно са тези ELM сините буксички които работят с Torque, но те четат само двигателя, нищо друго.

На диагностика е пускана 2 пъти за седмицата - нищо не излиза...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#22 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 12:49

Ше взимам един заем и ше ходя в силвър стар, видело са е

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#23 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 12:54

От човека, който я купих, постоянно повтаряше, че е била на Бай Васо тая кола. Шарнири смених оня ден - свалените беха оригиналните от мерцедес. Fun fact малко

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#24 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 13:01

В силвър стар с газова уредба не взимат коли за ремонт  :wacko политика на фирмата. Аз не знам бай Васо да е имал 208-ца ,но ако е така ,той със сигурност ще ти каже какво я боли колата и какво е правил по нея. Проверил ли си състоянието на изолацията на инсталацията около дросела? Почиствал ли си дроселовата клапа? Гледали ли сте на "живи данни" показанията на дебитомера?


  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#25 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 18 февруари 2021 - 13:16

Аз си знам, че ще се наливат пари, обаче поне да имаше качествен майстор на който да разчитам. Бива ли след като съм дал 1409лв. Да вляза в сервиза и да ми кажат" това с акумулатора не можахме да го оправим, не знам от какво е" става дума, че ми светка лампа за акумулатора, а всичко си работи, сменяха релета, четки, динама, каквото се сетиш.. И викат "не знаем" не ме е яд да давам пари по колата, напротив, ама както казах, да е човек, който разбира. А това за газта не го разбрах какво имаш в предвид... Вчера и днес сутринта ми го направи това с оборотите, гасненето и препукването, а не беше и много студено.. Тц..
Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

За зареждането.
Масата към купето огледай(те).Някой път проблема е от нещо просто,само трябва да се проверяват нещата от край до край.
  • 1

#26 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 13:18

В силвър стар с газова уредба не взимат коли за ремонт :wacko политика на фирмата. Аз не знам бай Васо да е имал 208-ца ,но ако е така ,той със сигурност ще ти каже какво я боли колата и какво е правил по нея. Проверил ли си състоянието на изолацията на инсталацията около дросела? Почиствал ли си дроселовата клапа? Гледали ли сте на "живи данни" показанията на дебитомера?

Дебитомера ми го представиха като "нов, сменен на скоро". Инсталацията на цялата кола я прегледаха още 1вия ден, че си имах предразсъдъци, че на бензина все ше има нещо нередно по кабелите, за конкретните неща, които избори- не е гледано. Иначе, виж снимката, ако познаваш Васо лично, дали името и адреса говори нещо. Ще я махна тая снимка след като я видиш, защото не мисля, че е коректно така да давам адреса на жената,ама нали...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk


  • 0

#27 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 13:22

За зареждането.
Масата към купето огледай(те).Някой път проблема е от нещо просто,само трябва да се проверяват нещата от край до край.

Ще огледам, благодаря за съвета. Аз съм най-лошата комбинация, хем не съм разбирач по колите, хем тука в джунглата ми е зор с майстори, сервизи и т.н.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#28 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 13:45

Негова е била ,трий снимката ще му звънна да подшушне какво я боли.


  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#29 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 14:04

Негова е била ,трий снимката ще му звънна да подшушне какво я боли.

Хем добре,, хем зле. Влизам през лаптопа, че не знам как да махна коментара със снимката

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
  • 0

#30 Apexpredator

Apexpredator

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 47 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Врачанско
  • Интереси:Четене на книги и висока физическа активност.
  • Автомобил:
    W210 270cdi - 2001г.
    W210 270cdi - 2001г.
    W208 320v6 - 1999г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 февруари 2021 - 14:21

Дебитомера ми го представиха като "нов, сменен на скоро". Инсталацията на цялата кола я прегледаха още 1вия ден, че си имах предразсъдъци, че на бензина все ше има нещо нередно по кабелите, за конкретните неща, които избори- не е гледано. Иначе, виж снимката, ако познаваш Васо лично, дали името и адреса говори нещо. Ще я махна тая снимка след като я видиш, защото не мисля, че е коректно така да давам адреса на жената,ама нали...

Ее хакер съм, изтрих снимката.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Този пост е редактиран от Apexpredator: 18 февруари 2021 - 14:24

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни