Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

дължина на щеката за маслото автоматична скоростна кутияколко мм трябва да е дължина на щеката за маслото автоматична скоростна кутия

автоматична скоростна кутия mercedes w203 722.6

  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 da_hustla

da_hustla

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Веаца
  • Автомобил:
    Mercedes c203

Публикувано 14 септември 2020 - 17:43

Здравейте колеги, имам въпрос относно меренето на маслото на автоматична скоростна кутия 5 степенна 722.6 на Mercedes c220 cdi.

Купих си щека с дължина 120см но немога да преценя колко е маслото в кутията, немога да разбера до къде трябва да влезне точно щеката,

ако я мушкам леко и опре ми дава че маслото е на минимума, ако мушна по-силно ми дава че маслото е над максимума.

Въпроса ми е някои може ли да ми каже колко точно милиметра влизат от щеката зада се премери маслото с точност.Според мен правилното което

ми показва е като вкарам щеката 72см, ако някой се е сблъсквал с същоия проблем моля да сподели.


  • 0

#2 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 септември 2020 - 08:42

Щеката трябва да има 2 деления показващи минимума и максимума. Първото деление е при 25 градуса температура на маслото. Второто при 85 доколкото си спомням. Ти на кои деления гледаш?


  • 0

#3 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 15 септември 2020 - 17:58

Сами,пълно е с ментета за 15 лв. и нито една не мери като хората :) Трябва да се види оригинала колко е дълга.
  • 0

#4 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 септември 2020 - 08:30

Ами помня, че и марто имаше подобен проблем. Моята щека е FEBI за около 15лв и си мери точно. Отпред пластмасовия край не е толкова тънък и не се гъне.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: автоматична скоростна кутия, mercedes w203, 722.6

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни