Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Верига м271


  • Please log in to reply
32 мнения по тази тема

#31 izotope

izotope

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 7 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E200

Публикувано 01 юли 2020 - 08:15

3000 лв са двата ( на изпускателния и на смукателния) оригинални, верига около 300-400 оригинална, зависи кой колко ще те скочи, обтегача е около 250+- лв ( пак същото), банани по 30-40 лв за бр., успокоителя около 4 лв, Имаш гарнитура на капака....

Афтрър маркет - феби комплекта целия е около 250 -300 лв без колелата ( верига, обтегач с тапа, успокоител, 2 банана ). 

Колелата има по 250 и по 600 ( май на валео бяха)/ брой.

Аз съм на хал с разтегане на вригата в начален стадий и ще сменя превантивно само веригата- колеалта са ми здрави. Затова търся вариянт само с измъкване на веригата без да свалям валовете

За София имам човек със сервиз който сменя и вериги. Ако искаш пиши на ЛС да ти дам кординати.

Мисля, че и аз съм на същия хал с веригата, писах ти ЛС.

 

 

 

Съвсем приятелски искам да ти напомня,че няколко човека ти споменаха че ИМАШ проблем с автомобила.

От както ме посъветхава всички колеги от форума, колата е паркирана и не се кара, в момента събирам информация и оферти за смяна на верига в София. 


  • 0

#32 devilx

devilx

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 66 Мнения:
  • Град:haskovo

Публикувано 13 юли 2020 - 21:57

Колеги това чукане може ли да е верига?

 

https://www.youtube....h?v=uPlobvg6s0E

 

https://www.youtube....h?v=mGdBf1eQ9yI

 

получава се когато заграее колата на 70-80 градуса иначе при сутрешно запалване няма.. въпросния случай това с веригата изтръгването  сутрин при първо запалване при мен няма.. обаче същото нещо се получава през няколко дена , след като съм карал колата и съм спрял примерно в магазина и при последващо запалване.. но само веднъж се случва.. 

 

обаче това чукане се получава при 1000-2000 оборота като загрее колата и е супер дразнещо..  w211 CDI 320 2003 

 

благодаря


Този пост е редактиран от devilx: 13 юли 2020 - 22:06

  • 0

#33 devilx

devilx

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 66 Мнения:
  • Град:haskovo

Публикувано 13 юли 2020 - 22:07

На СС не трябва да им се сърдиш, трябва да ги разбереш!
Ти какво работиш - сервиз бяла техника, я си представи да ти донесът 20 годишен миксер за ремонт. Ти какво ще кажеш, не става, нов...
Що си мислиш, че някой ще се занимава с твоя курник, за без пари, качествено, всеотдайно...

Сега за проблема ти - смени си веригата и обтегача и си карай "новата" кола, без да се впрягаш много много.

може ли да дадеш мнение и на горния пост благодаря


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни