Към съдържанието

•  

Снимка
- - - - -

Подмяна окачването на w126

• Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 8541angelg

8541angelg

Прохождащ

• Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 07 май 2020 - 13:39

Колеги, от скоро имам c126 560 с окачване SLS. Имам проблем с тропане в задното окачване, като има сериозни подозрения за проблем с амортисьорите. Предвид че двата са около 1000 лева, не е ясно дали и сферите не са заминали (300) лева, в какво състояние е помпата и маркучите, през главата ми минава подмяна на амортисьорите и пружините с нормални (премахване на sls функционалността). Още повече ми се иска и малко да го понижа, например с нещо подобно https://www.ebay.de/itm/362962812626
Моля за мнение, дали някой е правил такава промяна, дали е съвместим и лесен монтажа и ако е възможно да ме насочите към сервиз в София за консултация и ремонт. Благодаря!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
  • 0

#2 grosmaster

grosmaster

Фен на Клуба

• Потребители на форума
  • 5354 Мнения:
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 07 май 2020 - 22:01

Здравей.

Щом имаш С126 задължително изгледай този клип (ако не си го гледал вече).

Предполагам искаш за докараш тази визия със снижаването :joint .

• 0

887046.png

#3 8541angelg

8541angelg

Прохождащ

• Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 07 май 2020 - 22:12

Да, супер са! Аз съм още далеч от тази класа, но ще се опитам поне да се доближа :-)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
  • 0

#4 Ванюша

Ванюша

Напреднал

• Потребители на форума
  • 636 Мнения:
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 09 май 2020 - 13:30

Частите ги вади в каталозите, но щом ги поръчаш започва чакането и накрая не пристигат никога не изхвърляй и не чупи нищо без да имаш друго, а за втора ръка здрави части искат повече от за нови.

Подмениш ли всичко би трябвало окачването да стане има и lowering/sport kit по американските и западните сайтове на добри цени. 126 е една от най приятно возещите коли и изключително мека имаш усещането за яхта така. Интересно е какво ще се получи с окачшане от Р107 двете коло са практически еднакви отдоло така. Както и пре и феиса имат лека разлика в окачването, но не е потвърдена за сега.

• 0

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни