Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем със ел.инсталация


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 Pelevv

Pelevv

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    W208 ‘98

Публикувано 14 април 2020 - 23:30

Здвавйте колеги. Наскоро ми се случи един малък голям проблем. Колата е цлк 200 компресор 192 к.с ‘98
Бях спрял на паркинг за малко и при приближаване към колата ми замириса доста силно на стопен кабел. След като отворих вратата миризмата се усили. Идваше от към багажника. Откачих вакум помпата , понеже мислех че от нея става проблема , което после ме накара да посета ключар за отключване на багажника. Та в крайна сметка са кабелите на стоповете, работи единствено третия стоп , за мъгла и задна. Мигачи , стопове и габарит не работят или светят всички заедно като натисна спирачка. Предполагам е паднала изолацията и са окъсили. Също така и два дни преди да се случи това палех на кабели , явно е давало консумация докато са се топяли. Та въпроса ми е откъде минават въпросните кабели? Някаква схема снимки или инфо ще ми е от голяма полза за да не разглабям половината кола. Поздрави
П. С: търсих подобна тема но нищо не открих
  • 0

#2 d3zk0u

d3zk0u

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стралджа
  • Автомобил:
    w212

Публикувано 15 април 2020 - 12:19

Свали страничните кори на багажника и ще ги видиш.


  • 0

#3 Pelevv

Pelevv

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    W208 ‘98

Публикувано 04 май 2020 - 21:11

Страничните кори в багажника добре , а напред във купето накъде вървят? Предполагам под дясната лайсна на вратата и близо до задната тонколона?
Някакъв варянт дали има да ги байпасна направо от отпред и да прекарам нови кабели за към стоповете?
Евентуално някаква схема кой кабел за какво е ако реша да ги байпасна би ми била от голяма полза.
Страничните кори в багажника добре , а напред във купето накъде вървят? Предполагам под дясната лайсна на вратата и близо до задната тонколона?
Някакъв варянт дали има да ги байпасна направо от отпред и да прекарам нови кабели за към стоповете?
Евентуално някаква схема кой кабел за какво е ако реша да ги байпасна би ми била от голяма полза.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни