Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Халогенни Фарове за А209 / C209Трябват ми за ден или два но може и да ги закупя


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 TishoW1

TishoW1

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    CLK 260, A209 2004

Публикувано 09 ноември 2019 - 18:53

Здрвейте колеги, 

 

Наскоро си купих халогенни фарове с лупи за модела от 2004 год който са много по разли4ни от базовите и светят много по силно и надале4е. Автомобила ми е внесен от Великобритания и още не съм се и помъ4ил да го регистрирам преди да се посъветвам тук. 

 

От острова колите и лупите им светят нагоре в ляво , а при нас в България обратното - нагоре и в дясно. Ето тук идва и моят проблем с преминаванто на прегледа в КАТ.  Закупените ми фарове са скъпи и не ми се дават ня някой майстор да ги наглася защото 4упят някаква скоба на халогена , въртят и после не се знае ще се мокри ли и дали няма да ми пада и крушката през някои български пътища. 

 

Много бих се зарадвал ако някои би ми помогнал с времмено на заем фарове за да мине регистрационния процес в КАТ Пловдив които може и да е само за 4ас или два. Работата зву4и елементарна , но не е защото трябва да се разка4ат броните ако слу4ея е някои да ми услужи с неговите. Варянт да закупя ляв преден или два фара за модела също ме устроива но не искам да прахосвам пари след като си ка4а мойте след регистрацията на автомобила. 

 

Хора наистина бих  се зарадвал някои да подкрепи темата  за която работа и занимавка бих естествено заплатил , ако някои има резерни и иска да ги даде под наем за кратко време ще е супер. 

 

Ще 4акам отговор колеги , 

Поздрави 


  • 0

#2 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 09 ноември 2019 - 23:53

Нали осъзнаваш, че ако сложиш лупи, които вдигат лъча в лявата страна, ще заслепяваш ужасяващо насрещния трафик?
  • 1

Audi_A4_avatar.gif


#3 TishoW1

TishoW1

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    CLK 260, A209 2004

Публикувано 10 ноември 2019 - 22:40

Здравей , да запознат съм че лъча би се получил  \____   но ас съм ги нагласил да сетят  надоло и не бият в насрещоното. За КАТ ми трябват да са ето така ____/ а ако намеря ляв фар , лъчите ще станат ето така   _____ . В момента съм с допълнително закупени фарове като тези - https://www.bodykits...ogen-model.html


  • 0

#4 prokopi69

prokopi69

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 787 Мнения:
  • Град:с. Бъта
  • Автомобил:
    С220 CDI

Публикувано 10 ноември 2019 - 23:20

Няма да е ______ ако смениш един фар.
Ще е \___/ или ___/\___ в зависимост кой фар ще смениш.
На КАТ им трябва ___/ ___/

Тези китайски боклуци - дали нямат начин за корегиране на петното, вътре във фара някаква щракалка няма ли?
  • 1

#5 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 ноември 2019 - 07:52

Виждал съм лупи на Моримото, които правят ___/---___/---. Т.е. почти права линия и могат да се регулират за ляв или десен трафик.
Тях можеш да ги монтираш във фаровете. Получава се с малко играчка.

Правиш малко безсмислия според мен. Тези ДЕПО-та можеш да ги продадеш обратно в Англия и да си купиш такива за десен трафик.

Не става ясно колата ти дали е имала заводски ксенон: предполагам НЕ, виж дали имаш пръскалки под фаровете. Няма ли -> с нормални фарове е излязла.
Ако е така, просто си купи такива ДЕПО от тук.

При 209 не е толкова просто да набодеш оригинални ксенони.

Друг вариант е да ги пратиш на фирма от типа на "Car Valeting", да ти коригират фаровете, ако е възможно.

Но отново: страшно безотговорно е да караш с английски фарове тук. Колкото и да ги насочваш надолу, вкарват всичката светлина в очите на насрещните.
  • 1

Audi_A4_avatar.gif





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни