Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

MB S204 C200 Kоmpressor - Damage HistoryРазчитане на описание от история на автомобил

s204 c200 kompressor damage history история автомобил сервиз

  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Nikolay Ilkov

Nikolay Ilkov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 29 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pirdop
  • Автомобил:
    Mercedes S204 AMG Style C200 Kompressor

Публикувано 27 август 2019 - 08:23

Здравейте, 


Вчера бях в Силвър Старт за да взема сервизната история на автомобила който крам от 2 години (S204 C 200 kompressor - M271.950) .

Първо да споделя, че за да получиш справка и разпечатка на сервизната история вече се заплащат 54 лева с ДДС. Необходимо да се покаже талон на автомобила, както и лична карта на собственика (информация се дава само на собственика). 

След като получих справката (прикачен файл), разглеждайки ремонтите през годините ми прави впечатление, че по колата има правени доста неща, но това което ми е най-важно и не мога да разгадая какво точно е правено е на страница 3, когато колата е била на 162328км  - в описанието се споменава нещо за износени ваноси/валове, плъзгачи и т.н., но за мене не става ясно дали това са сменени части и дали веригата на мотора също е била подменена?

Също така след това 172610 км теч на "pneumatic spring" ?! За повдигачи ли става въпрос, какъв ли е бил ремонта?    :help 

Моля някой с повече познания и опит в разчитането на сервизните документи и кодове да помага в разплитането на загадката. 

 
Хубав ден      :flagmbcb

Прикачени файлове


Този пост е редактиран от Nikolay Ilkov: 27 август 2019 - 08:37

  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: s204, c200, kompressor, damage history, история автомобил, сервиз

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни