Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Въпрос относно перка на климатика


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 Nenov

Nenov

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Barcelona
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W 124, 220E

Публикувано 28 юли 2019 - 13:35

Добър ден на всички, може би съм най-новият член на този форум от днес.
На тези които имат опит по теми със климатика иксам да благодаря предварително за мнението което ще споделят и помощта която ще ми окажат.
Притежавам W124, 220E, 93година.
Запитването ми е.... заредиха със газ системата на климатика преди няколко дена защото не духаше студен въздух както миналата година,всичко е наред, актуално на 1 степен след 10 секунди излиза леден въздух, НО ъс пускането на климатика ,чува се цъкането но се включва и перката която е отпред, след като спра климатика обаче продължава да работи! Гася климатика,гася колата, давам на контакт и перката се включва отново! Искам да си направя идея.... перката втората винаги ли се включва при включванвто на климатика? А за това, че остава включена след изключването на климатика предполагам ,че не е нормално!
Благодаря ви!
  • 0

#2 bat_lambo

bat_lambo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 267 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Силистра
  • Автомобил:
    190D 2.5;
    190E 2.8 Sportline;
    190D 2.5 Turbo;
    124 320E;

Публикувано 29 юли 2019 - 10:10

При мен проблема беше в управлението на климатроника (този с едната врътка и редицата квадратни копчета като на стара елка), но за по-сигурно си трябва там на място - ел. техника да се изкаже  :beer


  • 0

#3 Nenov

Nenov

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Barcelona
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W 124, 220E

Публикувано 29 юли 2019 - 23:13

Моят е със двете врътки. Работи си всичко е наред, просто исках да разбера дали някой реле датчик или управление на тази перка не е преостановило функция, инъче по добре да си работи при пуснат климатик да не прегрее колата от колото да не работи
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни