Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Нов собственик на МерцедесЗапознаване


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 philipopolis

philipopolis

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Mercedes B170 2008, Volvo V40 2001

Публикувано 01 юни 2019 - 16:36

Добър ден, вечер, утро - в зависимост от това кой на кое място по света чете този пост. Преди десет дни и аз се присъединих към общността на звездата с три лъча, след като станах собственик на Mercedes B170, бензинов, от 2008 г.. Колата е с пробег от 194 хил. км. Вече и сложих АГУ, няма разлика при работата на мотора. На първо четене имам следните въпроси:

За какво служи малкото лостче на волана, от обратната страна на джойстика за светлините и чистачките - на някои коли то е от същата страна, над този джойстик?

Как се включва отоплението на задното стъкло?

И трето - оказа се, че единият от двата ключа е изчезнал по трасето между Милано и Пловдив. Така че имам само един, а дубликатът струва 250 лв. Интересува ме дали в Пловдив мога да намеря кой да направи качествен дубликат на поне малко по-ниска цена?

 

Благодаря предварително за всеки отговор!


  • 0

#2 asenov_m

asenov_m

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 99 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    MB S203 C270 CDI 2001г.

Публикувано 01 юни 2019 - 18:53

Здрасти,

За първите 2 въпроса, качи снимка на въпросния джойстик и на централната конзола, където е управлението на парното, за да ти бъде отговорено адекватно.

Поздрави и със здраве да си я караш :)

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
  • 0

m19269.gif


#3 mimo160

mimo160

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2203 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes w221 s320 cdi
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 02 юни 2019 - 01:05

Лостчето е най вероятно за лингуатроник,тоест да си говориш с навито и музиката.Щом се намира от дясно на волана,това ще да е.А за ключ,еми по толкова май си вземат на всякъде

Този пост е редактиран от mimo160: 02 юни 2019 - 01:06

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни