Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Въпроси за А160Въпрос за А160


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 hristov008

hristov008

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    А160

Публикувано 27 март 2019 - 13:35

Здравейте, 

Поводът ми да се регистрирам е евентуалната покупка на А160 бензин 10.2001г. автоматик. Изчетох всички теми във форума относно А класата.

разбирам, че първите екземпляри са с доста лоша слава, но както разбрах след март 2001 г. има подобрение. От Пловдив съм и ходих да гледам една конкретна кола - тази, която съм описал. Гледах, карах... Привидно всичко е наред. Не светят лампи, скоростите включват плавно. В момента я управлява жена, която не може да ми каже много, освен, че съпругът й поддържа колата, но той обикновено не е в България, както и сега. Знае, че миналата година е правен ремонт на скоростната кутия за около 2000лв /сериозен ще да е/. Има един шум от ляво долу, като застанеш срещу двигателя, където са ролките. Шумът е точно като от изхабена ролка, но не знам... Опрелено мисля, че не е верига. Ако взема колата ще е на късмет, защото както казах жената не може да каже нищо. Тя само кара. Звънях в сервиз "Грозданов" да питам  за цена на труд за смяна на пистов ремък и ролки и ми казаха 80 лв, а частта с ролките на нея е 250лв.

Ако можете да ме посъветвате нещо, ще Ви бъда благодарен!   

 

 


  • 0

#2 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 28 март 2019 - 06:50

Добре си се насочил за сервиз, колегата пише тук. Най-добре я закарай за обстоен преглед при него, ние от разстояние едва ли можем да помогнем много.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни