Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

NTG 4.5 comand


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 rusevniko3

rusevniko3

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Стара Загора

Публикувано 24 февруари 2019 - 15:00

Имам W 212 с NTG 4.5 comand online.Сдвоява се с блутуд на смартфона без проблем с BlueDun+.Но при опит за свързване автоматично с интернет не намира в България провайдъра Теленор.Дава ми Глобул М-Тел и Виваком.При мануално въвеждане на протокола не може да направи връзка.Търсих помощ от Теленор.Няма!Някой може ли да помогне.Изпълних и всички указания на bluedun.преинсталирах.Рефрешнах сдвовването и.т.н.

Изпратено от моят YOGA Tablet 2-1050F с помощта на Tapatalk
  • 0

#2 Lopols

Lopols

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 67 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Интереси:Е350 W212 M276
  • Автомобил:
    Е350 W212 M276

Публикувано 24 февруари 2019 - 19:47

Колега коя година ти е колата, и сигурен ли си че е 4.5 NTG-то?


  • 0

#3 Praetorian

Praetorian

    Salat Küchenchef

  • Потребители на форума
  • 1682 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Europe
  • Интереси:Немски премиуми задължително с резервна гума.
  • Автомобил:
    W212, R56

Публикувано 24 февруари 2019 - 22:55

Имам W 212 с NTG 4.5 comand online.Сдвоява се с блутуд на смартфона без проблем с BlueDun+.Но при опит за свързване автоматично с интернет не намира в България провайдъра Теленор.Дава ми Глобул М-Тел и Виваком.При мануално въвеждане на протокола не може да направи връзка.Търсих помощ от Теленор.Няма!Някой може ли да помогне.Изпълних и всички указания на bluedun.преинсталирах.Рефрешнах сдвовването и.т.н.

Изпратено от моят YOGA Tablet 2-1050F с помощта на Tapatalk

 

Колега, платената версия на приложението ли имаш или демо-то? Демото работи само 15 минути. Възможно е този период при теб да е минал.

По спомен никакви настойки за оператор не съм въвеждал. Само сдвоих по блутуут и избрах споделяна на интернет-връзката.

От опит ти казвам, че нищо не изпускаш - команд-ът има прогноза за времето; някакъв браузър, дето го ъправляваш с джог-дайъл-а; фейсбук и още някакви пълнежи. За мен нямаше добавена стойност.


  • 0

#4 rusevniko3

rusevniko3

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Стара Загора

Публикувано 24 февруари 2019 - 23:33

Колега коя година ти е колата, и сигурен ли си че е 4.5 NTG-то?

2012

Изпратено от моят YOGA Tablet 2-1050F с помощта на Tapatalk
  • 0

#5 rusevniko3

rusevniko3

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:Стара Загора

Публикувано 24 февруари 2019 - 23:34

Платена заBlue Dun+

Колега, платената версия на приложението ли имаш или демо-то? Демото работи само 15 минути. Възможно е този период при теб да е минал.
По спомен никакви настойки за оператор не съм въвеждал. Само сдвоих по блутуут и избрах споделяна на интернет-връзката.
От опит ти казвам, че нищо не изпускаш - команд-ът има прогноза за времето; някакъв браузър, дето го ъправляваш с джог-дайъл-а; фейсбук и още някакви пълнежи. За мен нямаше добавена стойност.


Изпратено от моят YOGA Tablet 2-1050F с помощта на Tapatalk
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни