Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

W203 C230K (Kompressor)

C230K W203 Kompressor Facelift

  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Reigon

Reigon

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 5 Мнения:
  • Град:Русе

Публикувано 16 февруари 2019 - 09:13

Здравейте колеги, интересувам напоследък доста от този модел С класа на мерцедес. Последните няколко дена изчетох доста неща из форума и тъй като до сега не съм притежавал такъв автомобил научих доста нови неща. От това което успях да събера, като информация разбрах, че фейслифта при С класите започва от началото на 2004, до към края на 2006. При тях явно слагат мотори от вида 271 (4 цилиндрови) и 272 (6 цилиндрови). Но не мога да отсея достатъчно информация за това, кой от двата е по-надежден и безпроблемен. За 271 разбрах, че има проблеми с разтегнати вериги, докато при 272 проблемите май са по сериозни, включващи балансиращ вал и т.н. Спрял съм се за момента на фейслифтова С класа - W203 C230 Kompressor 1.8 / 192hp. По чуджите сайтове видях, че се произвежда между 2004г. и 2005г. При 6 цилиндровите мотори C230 се среща в разновидност 204к.с. 2.5i (който предполагам е 272). За момента фейсовата С230К ми е фаворит, (сред други марки автомобили) тъй като пасва на изискванията ми (стига да не е трагедия от към поддръжка). Ще съм ви много благодарен, ако имате възможност да се включите с мнения и най-вече ако имате опит с тези автомобили. Благодаря !


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: C230K, W203, Kompressor, Facelift

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни