Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Фарове Ксенон


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 Madness75

Madness75

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 65 Мнения:
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    Mercedes GL 500 2007

Публикувано 19 януари 2019 - 16:40

Здравейте, някой да е имал случай единия фар с завиващи фарове да стой винаги надясно? След запалване вдига се нагоре и завива надясно и остава там!
  • 0

#2 DiGenchev

DiGenchev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 16 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора

Публикувано 05 май 2019 - 19:21

Колега намерили къде е проблема. Аз имам подобен. Скоро взех мл и се оказа че и двата не завиват. Ходят само нагоре на долу.
  • 0

#3 gelevp

gelevp

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 856 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124,'91 300D - Sold
    W211,'03 270CDI - Sold
    S204,'08 320CDI - Sold
    S202,'99 220CDI
    G21,'20 320xd

Публикувано 05 май 2019 - 20:30

Когато е забил в едната посока, вариантите са или някой да е сложил фар без завиване след удар (та дори лек/козметичен) или проблем в модула на самия фар който управлява завиването. Много рядко проблема е в окабеляването на фара или в самите моторчета на фара.
 

Колега намерили къде е проблема. Аз имам подобен. Скоро взех мл и се оказа че и двата не завиват. Ходят само нагоре на долу.

Колега, а трябва ли да завиват? Това е екстра която се доплаща т.нар. ILS (Inteligent Light System), не всеки си е платил да има тази екстра...


  • 0


#4 Madness75

Madness75

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 65 Мнения:
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    Mercedes GL 500 2007

Публикувано 06 май 2019 - 21:45

Здравейте, ако имате опцията завиващи фарове, то тогава вътре се чупи едно чопче пластмаса и спира да завива но свети направо. Сваля се фара, разглобя се стъклото, подменя се стойката която е счупена, Основния момент е когато се сложи стойката да се вкл фара в букса та и да се настрои посредата от кръглата шайба с болт посредата. След това се слага стъклото!
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни