Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем при А класа W169


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 adams.cska

adams.cska

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 09 януари 2019 - 14:32

Здравейте, имам проблем с колата на моята приятелка, която е А150 W169 2007г. Бензин. Проблема е следния, от няколко седмици имаше проблем с паленето, палеше от 4 Или 5 път примерно, закарахме я при няколко майстора и не знаеха какъв е проблема и преди няколко дена колата изцяло не иска да запали. Закарахме я при друг майстор и на компютъра му показа, че има грешка на 4ти цилиндър, но незнае какъв е точно проблема, каза че е изчистил грешката и колата запали. Сега 2 дена колата няма проблем но предполагам че скоро пак ще се появи проблема. Някой може ли да даде съвет какво да се направи или къде може да отидем при добър майстор. Благодаря.

Изпратено от моят SM-A520F с помощта на Tapatalk
  • 0

#2 Nicci

Nicci

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2 бр. C 200 KOMPRESSOR CL203.745
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 януари 2019 - 08:14

Каква диагностика използва майстора? Записа ли грешката някъде? Каква грешка даде?

Мерцедес се чете със Стар диагностика, защото показва точно каква е грешката и може да се тества системата с нея. Не само да се чисти.


  • 1
2 бр. C 200 KOMPRESSOR CL203.745

#3 asenvarbev1

asenvarbev1

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W169 А-150

Публикувано 22 януари 2019 - 15:49

Преди няколко дни и аз купих същата кола на жена ми . Имаше същият проблем . Минах през майсторите и те ме почнаха от горивен филтър до горивна помпа и всякакви скъпи неща . И те са хора трабва да ядат .Реших проблема , като смених релето на горивната помпа . Струва 13 лв. 


  • 1




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни