Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

От духалките духа студенокогато съм пуснал парното


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 29 септември 2018 - 18:51

Горният пост на колегата, ме накара да напиша реално по проблема ти, а не да сравняваме коли, за което казах, че уважавам мнението ти, даже го разбирам, защото когато си купих първата 124ка, идвах от Ауди 200, та таблото на Мерцедеса ми изглеждаше, като от трактор, или друга тежка и допотопна машина, но с времето започнах да разбирам кое защо е направено така и да го уважавам :) 

Сега по проблема. Не съм сигурен дали тоя модел е с едно нещо дето му се казва дуовентили-обикновенно те правят проблеми с духането на топло и студено, та се надявам разбиращите, да не се концентират върху Опел vs Мерцедес, а да кажат нещичко по проблема :)

За съжаление аз съм пълен лаик.

И като казах Ванката за чашите, ако говори за едни дето се прибират в подлакътника, наистина са много яки, но не знаех, че ги има в тоя модел.

 

Поздрави


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#17 drjivago

drjivago

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1881 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Вече бивш s212, e200 cdi
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 29 септември 2018 - 20:46

Когато е изправен климатика при Мерцедес е доста комфортен. Не се налага да пипаш нищо общо взето.
  • 0

#18 zdravkop

zdravkop

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:Плевен
  • Автомобил:
    Е 200, W 211

Публикувано 29 септември 2018 - 21:35

Още нещо да попитам: трябва ли непременно да изключа климатика, или не? Защото сега видях, че не свети диодчето за ОФ, явно съм натиснал копчето без да искам, а пък си духаше топло, което ме изненада. Та не съм наясно трябва ли да е изключен компресора или не.


  • 0

#19 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 30 септември 2018 - 07:58

Още нещо да попитам: трябва ли непременно да изключа климатика, или не? Защото сега видях, че не свети диодчето за ОФ, явно съм натиснал копчето без да искам, а пък си духаше топло, което ме изненада. Та не съм наясно трябва ли да е изключен компресора или не.

Не трябва да свети.Трябва да е изключен компресора,защото иначе средните духалки са предназначени за вкарване на свеж въздух.
На включен компресор,пак ще духа топло от другите отвори,ако си нагласил температурата на по-висока от външната.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни