Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

ЕВРО 07 най - големите ментета


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 angelov

angelov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 30 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:sofia
  • Автомобил:
    Е320 4matic airmatic

Публикувано 21 септември 2018 - 17:48

Здравейте колеги, след като върнах кабели ментета на ЕВРО 07 ми кязаха че не е трябвало да ги слагам на колата. Е аз как да разбера че не работят ако не ги сложа и накрая нито пари нито нови кабели. Кабелите бяха NGK за 420 лева. За капак и ремъка който купих от тях на 800 километра пробек се скъса. Най- лошото е че всички майстори купуват от там ментета заради огромната отстъпка и после ни изрезват нас. Затова купувайте си вие частите от сигурни места. И къде мога да си търся правата към тези скапани боклуци има ли някаква институция която може да ги накаже?
  • 0

#2 Bat Andi

Bat Andi

    Председател на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 1006 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    W201 2.0E
    W201 2.6E (Automatik)
    W140 500SE
    C215 CL55AMG (Kompressor)
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 септември 2018 - 19:06

Здравейте колеги, след като върнах кабели ментета на ЕВРО 07 ми кязаха че не е трябвало да ги слагам на колата. Е аз как да разбера че не работят ако не ги сложа и накрая нито пари нито нови кабели. Кабелите бяха NGK за 420 лева. За капак и ремъка който купих от тях на 800 километра пробек се скъса. Най- лошото е че всички майстори купуват от там ментета заради огромната отстъпка и после ни изрезват нас. Затова купувайте си вие частите от сигурни места. И къде мога да си търся правата към тези скапани боклуци има ли някаква институция която може да ги накаже?

 

Аз от тях страдах още през 2008 с първия ми Бенц, и от тогава ги заобикалям сериозно.


  • 0

#3 pitar_r_r

pitar_r_r

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 1645 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:край морето
  • Интереси:NBA,NFL,
    СНУКЪР
  • Автомобил:
    W210 - E250D AVANTGARDE 113kc 09.1998г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 септември 2018 - 20:32

 И къде мога да си търся правата към тези скапани боклуци има ли някаква институция която може да ги накаже?

 

Подава се жалба или сигнал в Комисия за защита на потребителите.

Това е сайта им:https://www.kzp.bg/podavane-na-zhalba


  • 1

Живей днес, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде.

 


#4 Д. Пеев

Д. Пеев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 465 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Перник

Публикувано 21 септември 2018 - 22:19

И аз бях набил в тях няколко хиляди, и след това имах проблеми, със смяна на частите които ми бяха объркали по тяхна вина.

Колко време е минало откакто си закупил тези кабели?
Не се притеснявай, не е твоя вината и трябва да ти върнат/заменят частите.
Писна ми от такива некоректни търговци!
  • 0

Стресни се, племе закъсняло! Живейш ли, мреш ли, ти не знайш! След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?

                                                                                      

                                                                                                                                                                                               Иван Вазов.





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни