Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

W204 проблем с крушка


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 kaligilo

kaligilo

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W204 C180K

Публикувано 02 август 2018 - 07:02

Здравейте,

Колата е w204 преди фейс. Светна ми лампата за изгоряла крушка отпред вляво. Погледнах и се оказа, че едната крушка на веждата на фара не свети ( front left parking light). Тръгнах да я сменям, обаче се оказа, че се е стопила заедно със стойката си и дори да я сменя няма на какво да се държи, а само ще се мандахерца из фара. Може ли да се направи нещо или да си търся друг фар направо?

Благодаря.
  • 0

#2 Nikolay Ilkov

Nikolay Ilkov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 29 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pirdop
  • Автомобил:
    Mercedes S204 AMG Style C200 Kompressor

Публикувано 03 август 2018 - 07:38

Здравей колега,

 

И аз имах същия проблем като тебе с изгоряла крушка, само че на десния фар. При мене крушката бе разтопила корпуса на фара и цокъла на крушката, едвам я извадих с мн дърпане с клещи, пинцети и т.н.. Проблема обаче беше, че крушката излезе с "гривната" от цокъла на фара, която беше стопена, деформирана и изгоряла от топлината. В крайна сметка успях да почистя и "оформя" цокъла на крушката и мн трудно да го залепя с локтайд. Проблема обче е решен до следвашата смяна, тогава не ми се мисли какво ще е състоянието на цокъла и фара и как ще се оправям...

Успех с решението на проблема.


  • 0

#3 kaligilo

kaligilo

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W204 C180K

Публикувано 03 август 2018 - 17:58

Мерси! Чух се с едни момчета, които ремонтират фарове и другата седмица ще им оставя колата да видим.
  • 0

#4 Nikolay Ilkov

Nikolay Ilkov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 29 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pirdop
  • Автомобил:
    Mercedes S204 AMG Style C200 Kompressor

Публикувано 06 август 2018 - 07:47

Радвам се, че си намерил някой който може да помогне! Ако не ти е проблем да споделиш дали са се получили нещата след като си вземеш колата. 


  • 0

#5 kaligilo

kaligilo

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 24 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W204 C180K

Публикувано 14 август 2018 - 17:28

Вече всичко е топ. Момчетата, които го оправиха са известни с реновиране на фарове, но няма да ги споменавам за да не става реклама (ако модовете разрешат ще постна кой е сервиза). Разглобяване, ремонт и монтаж обратно на колата- 110 лв и един ден, супер доволен съм!
  • 0

#6 todorov.v

todorov.v

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:sofia
  • Автомобил:
    w204

Публикувано 28 май 2023 - 12:02

Привет на всички,аз имам същия проблем колата е w204 2008  има ли някои които  знае за сервиз


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни