Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Избор на w211Въпрос към конкретна обява


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 lstoyanov00

lstoyanov00

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 05 юни 2018 - 15:28

Здравейте, 

 

Нов съм във форума и съм сигурен, че ви е писнало от подобен вид теми, но ми се иска да хвърлите едно око на въпросната обява : https://www.mobile.b...56&slink=78abjw

 

Съвсем наясно съм, че няма как да ми кажете нещо конкретно, но поне дали виждате нещо нередно което да се забелязва от самолет. 

 

Знам че за тези пари трудно ще ударя джакпота и каквото и да взема въпросът няма да е дали й има нещо, а какво й има и колко ще струва :)

 

Aко сте попадали на нещо интересно горе-долу в този ценови диапазон и имате желание да го споделите, чувствайте се поканени.

 

Като цяло търся семеен автомобил, автомат иска ми се да е w211, но съм отворен и за други марки и предложения.

 

Благодаря предварително!


  • 0

#2 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 05 юни 2018 - 17:24

Здравейте, 
 
Нов съм във форума и съм сигурен, че ви е писнало от подобен вид теми, но ми се иска да хвърлите едно око на въпросната обява : https://www.mobile.b...56&slink=78abjw
 
Съвсем наясно съм, че няма как да ми кажете нещо конкретно, но поне дали виждате нещо нередно което да се забелязва от самолет. 
 
Знам че за тези пари трудно ще ударя джакпота и каквото и да взема въпросът няма да е дали й има нещо, а какво й има и колко ще струва :)
 
Aко сте попадали на нещо интересно горе-долу в този ценови диапазон и имате желание да го споделите, чувствайте се поканени.
 
Като цяло търся семеен автомобил, автомат иска ми се да е w211, но съм отворен и за други марки и предложения.
 
Благодаря предварително!


Искаше ми се да коментирам нещо,но на това слънце и на този фон на който е снимана не мога да видя нищо.Ако ходиш да я гледаш ,(а това е най-добре)погледни я надвечер,на сянка,в гараж,сервиз.Да няма пряка слънчева светлина.Така ще видиш реалното и екстериорно и интериорно състояние.Гледам,че е омазана здраво с лосиони...Нормално...Колата има табели,така че ако ти хареса външно я води в сервиз.Само гледай да са чували за марката,а не само да я "закачат" на диагностика.
  • 0

#3 morphy

morphy

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Бъдещ собственик на S211

Публикувано 26 юни 2018 - 09:02

lstoyanov00 

Какво стана ? Купи ли колата ? 


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни