Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Пролетна среща-Стара Загора (28-29 Април 2018)


  • Заключена тема Тази тема е заключена
31 мнения по тази тема

#1 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 22 април 2018 - 12:52

ПРОЛЕТНА СРЕЩА

Здравейте колеги,
Следващата събота 28 Април, ще има импровизирана пролетна среща в Стара Загора. Предложението е да се тръгне в събота през деня и вечерта да се вечеря в ресторанта на парк хотел Стара Загора, който е разположен на самото езеро в града. Там има и хотел. В неделя, малка екскурзия до село Шипка, църквата със златните кубета и после обратно за София.
До сега има 4-ма изявили желание, като предполагам с Фил ще станат 5.
Някои членове, няма да могат да дойдат, по уважителни причини.
Ще помоля всеки, който желае да дойде, да заяви това тук до сряда 25-ти Април, за да резервираме ресторанта. Настаняването е свободно, за да има възможност хората да избират, според възможностите и предпочитанията си. Аз знам, че парк хотел Стара Загора и Бест Бутик хотел са добри. Има и доста други.
Заповядайте да отпразнуваме заедно импровизирания пролетен събор, 1-ви май и всичко друго, за което се сетите :)

Приятен неделен ден

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 4
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#2 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 22 април 2018 - 14:23

ПРОЛЕТНА СРЕЩА

Здравейте колеги,
Следващата събота 28 Април, ще има импровизирана пролетна среща в Стара Загора. Предложението е да се тръгне в събота през деня и вечерта да се вечеря в ресторанта на парк хотел Стара Загора, който е разположен на самото езеро в града. Там има и хотел. В неделя, малка екскурзия до село Шипка, църквата със златните кубета и после обратно за София.
До сега има 4-ма изявили желание, като предполагам с Фил ще станат 5.
Някои членове, няма да могат да дойдат, по уважителни причини.
Ще помоля всеки, който желае да дойде, да заяви това тук до сряда 25-ти Април, за да резервираме ресторанта. Настаняването е свободно, за да има възможност хората да избират, според възможностите и предпочитанията си. Аз знам, че парк хотел Стара Загора и Бест Бутик хотел са добри. Има и доста други.
Заповядайте да отпразнуваме заедно импровизирания пролетен събор, 1-ви май и всичко друго, за което се сетите :)

Приятен неделен ден

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ехаааа,

скъпи гости ще посрещам :)

Ами записвам се, но аз няма да пътувам, защото съм си тук  :beer  :yeah  :hailandkill

Предложения ресторант е доста добра локация, има и голям паркинг, в които става лудница напоследък, много гости има нещо града :)

 

Добре сте дошли, които решите :) :beer


  • 2
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#3 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 23 април 2018 - 13:57

Хайде колеги и членове на клуба. Очертава се чудесен и топъл пролетен събор с малък поход, хапване, пийване и добра компания в прекрасна обстановка. Нали искаме събития? Записвайте се. Остават 3 дни до резервацията на ресторанта.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#4 aspet

aspet

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 118 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK 200 Kompressor, 2000
    S500 W220, 2003

Публикувано 24 април 2018 - 16:37

Бройте ме и мен за двама. :beer


  • 1

#5 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 24 април 2018 - 17:20

Времето напредва и в единият хотел вече няма места. Ресторанта е резервиран, за да сме сигурни за местата. Все още има свободни хотели, така че действайте. Нека всеки, който не се е записал за вечерята, да го направи до утре вечер тук, за да оправим местата с ресторанта.

Хубав ден

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#6 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 25 април 2018 - 09:00

Да се включа и аз.

Понеже нямам голям опит с хотелите в Стара Загора, защото всички служебни гости които имаме, ги настаняваме в хотела на езерото или във хотел Форум, но за съжаление и двата нямат места вече.

На линка долу са поместени съществуващите хотели със свободни места (засега), като дадените оценки са релевантни, според мен (не ходете в Железник).

Има и два на Шипка, в случай, че някой иска да се настани там, за да ни чака директно горе на следващия ден, но това е само опция.

Лошото е, че уикенда е пред празник и хората масово са си взели по ден отпуск и града е пълен с гости, та повечето хубави хотели са се заели...

https://www.booking....uf|4294128612|2

Самият ресторант е на супер лесно място, може да се мине и по околовръстното, но най-удобният и лесен път е директно да се влезе по път Е85, който е пътя идващ от магистрала Тракия (след отбивката за Хасково, мисля на 207ми километър, се качвате на детелината, има табела за Стара Загора), който става булевард Патриарй Евтимий, по който булевард карате само направо през целият град, докато не стигнете едно кръгово, където вдясно ще Ви се падне МОЛ Галерия, завивате надясно, продължавате по булеварда (който вече е станал улица Хан Аспарух), като МОЛ-а трябва да Ви е вдясно. На края на булеварда се намира завод Загорка (в ляво), а като пресечете пътя за Казанлък направо, отсреща се вижда и големият паркинг на Езерото Загорка. Тези, които са настанени в хотела(Парк Хотел Стара Загора), трябва да минат през паркинга и вляво, да продължат в стеснението и ще излязат на хотела. За всички идващи от други посоки, може просто да сложите МОЛ Галерия за ориентир на разни навигации и оттам, както описах :)

Нагледно и видно:

Прикачен файл  загорка.JPG   168,41K   7 Брой сваляния

Ето Ви една гледка към хотела и ресторанта:

hlqb_i_wino_2015_03.jpg


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#7 IIVVOO

IIVVOO

    Член на МБКБ

  • Модератори
  • 2370 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 25 април 2018 - 18:22

Среща- идеално. Защо ми се струва, че това го имаше в друга тема с друго име.
И едно съветче.От днес за утре нещата няма да се получат освен ако не сте трима- четирима човека.
Приятна разходка ( среща )на всички участници в мероприятието.
  • 0

#8 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 25 април 2018 - 18:36

Среща- идеално. Защо ми се струва, че това го имаше в друга тема с друго име.
И едно съветче.От днес за утре нещата няма да се получат освен ако не сте трима- четирима човека.
Приятна разходка ( среща )на всички участници в мероприятието.

Само да вметна, че 7 дни не е "от днес за утре". Ако сега сложа дата 20 Юли за поход до Гърция, ефекта ще е същият. Беше вече опитано. Не виждам и огромно желание за вариантите, които предложи момчето в другата тема. Поне полемика да се беше получила. Както и да е.
Очертават се около 12-15 души, които при всички случаи ще си изкарат добре. Записването за ресторанта остава и за утре, тъй като сме се уговорили с хотела.
За всички, които няма да успеят ще разказваме, а другият път ще очакваме да се включите.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 1
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#9 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 25 април 2018 - 19:54

Не е толкова страшно, това е просто събиране, не е казано, че по другия уикенд не може да сме в Пловдив,,примерно.

Трябва да намерим правилния формат, защото всички сме големи хора, всеки си знае ангажиментите и финансите и възможностите за пътуване/събиране, в тоя момент.

Затова, според мен поне, това е един от добрите формати-около седмица преди дадено събитие (ако е повече от седмица, поне в моя календар, винаги е рисково, защото може да ми излезе непланирано пътуване, или събитие, предполагам не съм само аз така), се дава предложение за локация, по възможност да не е в краищата на България (Добрич/Видин/Резово/Петрич), за да може да се включат хора от повече места (а за тези споменати градове, може да се направи по-специално организиран трип, както беше навремето), избира се заведение и/или място за посещение и всеки сам си организира път, спане и т.н....по този начин, единственият ангажимент е запазване на ресторант, което не е кой знае какъв проблем, и така може да стане една непринудена среща в която може в последния момент да се включи който иска, или пък да се откаже, който не може или не иска вече.

В събота и трима човека да дойдат, на мен пак ще ми е приятно и се надявам и на тях.

Даже отсега си казвам, че много скоро се надявам да отидем и до Пловдив, защото мястото и идеята бяха страхотни.

 

Поздрави


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#10 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 април 2018 - 09:54

Здравейте колеги, чак сега виждам темата. Аз също бих се включил ако не е късно.... За ресторанта бих искал 2 места, живея на 1км от хотела. Уговорен ли е час и вън или вътре ще е? Защото най-вероятно ще сме с бебето и жената пита за часа все пак да знае дали ще е удобно и тя да дойде за малко. Ако не само аз ще дойда. Отделно ако трябва един телефон с някой да се чуя да съм в течение.  Поздрави  :)


  • 0

#11 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 26 април 2018 - 10:40

Здравейте колеги, чак сега виждам темата. Аз също бих се включил ако не е късно.... За ресторанта бих искал 2 места, живея на 1км от хотела. Уговорен ли е час и вън или вътре ще е? Защото най-вероятно ще сме с бебето и жената пита за часа все пак да знае дали ще е удобно и тя да дойде за малко. Ако не само аз ще дойда. Отделно ако трябва един телефон с някой да се чуя да съм в течение. Поздрави :)

Запазено е за 730 отвън. Естествено, че не е късно. Заповядайте :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#12 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 април 2018 - 11:04

Благодаря, ще се видим там значи. Аз и по-отрано ще съм на езерото- там се разхождаме най-често .  Както каза жената - с две коли си накрая с бебешката количка ще ходиш на събиране.... :D  Добре, че  видях темата голям резил щеше да е да пропусна. До сега не съм се включвал и никой не познавам, ще се радвам да се запознаем :) 


  • 0

#13 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 26 април 2018 - 17:31

Благодаря, ще се видим там значи. Аз и по-отрано ще съм на езерото- там се разхождаме най-често .  Както каза жената - с две коли си накрая с бебешката количка ще ходиш на събиране.... :D  Добре, че  видях темата голям резил щеше да е да пропусна. До сега не съм се включвал и никой не познавам, ще се радвам да се запознаем :)

А така, да се запознаем, а може и други Заралии да дойдат :)

Пуснал съм ти телефона си на ЛС, ако искаш обади се в Събота, най-вероятно и аз ще съм по-рано около езерото, защото предполагам, че някой от хората ще дойдат през деня.

 

Поздрави


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#14 hipopotyk

hipopotyk

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 847 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    2012 C350 CDI 3.0
    2010 C63AMG 6.3V8
    2008 VW Touareg 6.0 W12
    2007 ML63 AMG 6.2 V8
    2003 Z4 Roadster 3.0si
    2000 Ford Mustang 5.4

Публикувано 27 април 2018 - 12:59

Последен ден за записване за ресторанта приятели. Очертава се страхотен ден и приятна компания.


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 1
Once a year, go someplace you’ve never been before!

#15 Chavalinov

Chavalinov

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    C124 e200 1996
    S203 C220 CDI 2006
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 април 2018 - 14:41

Още едно момче от форума най-вероятно ще дойде. Днес се чухме каза, че ще дойде сигурно ако нещо не му изникне като ангажимент. Малко късно разбра ,но и той не беше видял темата.


  • 1




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни