Към съдържанието

  •  

Снимка

Записване за помощници: 01-02 Сеп.2018организационна тема


  • Заключена тема Тази тема е заключена
20 мнения по тази тема

#16 Bat Andi

Bat Andi

    Председател на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 1006 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    W201 2.0E
    W201 2.6E (Automatik)
    W140 500SE
    C215 CL55AMG (Kompressor)
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 август 2018 - 10:11

Здравейте,

 

Част от организаторите ще сме на пистата още в петък ранния следобед. Всеки който има възможност да дойде в петък по рано е добре дошъл.

 

Първата официална оперативка на пистата ще я направим в 18 30 часа за да се разпределим по зони.

Ще обсъдим игрите с публиката и други едри дреболии

 

Ето и Визия за зоните

 

Зона 1. – VIP паркинг за посетители и членове на МБКБ. Хубаво е да е близо до входа на пистата, да не е на трева и да е за около 30 автомобила. 100 лева за посетители безплатно за членове на МБКБ

Зона 2 – Паркинг за посетители. Най голямата паркинг зона, разположена върху зелени площи, за всички посетители не участващи в състезания или изложбена част.

Зона 3 – Паркинг за Ретро автомобили. Да е разположен на видно място за 15 - 20 автомобила

Зона 4 – Паркинг за Тунинг и АМГ автомобили. Тунинг и АМГ автомобилите не бива да се смесват при паркирането. На този паркинг може да има както посетители, така и състезатели. Всички автомобили там ще участват в избор за AMG Dream Car..

Зона 5 – Бокс зона, място където правим технически преглед и състезателите изчакват да влезат на пистата. Трябва да е непосредствено до вход и изход от пистата

Зона 6 – Паркинг за автомобили, които участват на пситата, но не са тунинг или АМГ. Идеята е да не останат блокирани между другите постители.


  • 2

#17 Klimfilt

Klimfilt

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 650 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W213 - E220D 4matic
    Mercedes Benz W164 - ML 350 4matic - SOLD :(
    Mercedes Benz W201- 190D
    BMW F39 - X2 sDrive18d
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 август 2018 - 13:45

Колеги, за съжаление тази година ще пропусна феста. В последният момент останах без майстори и този уикенд ще хамалувам там... Ако все пак успея да дойда, то ще е за неделя и закриването.


  • 0

#18 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 30 август 2018 - 16:01

За съжаление и аз не съм наличен, имам семейни проблеми и трябва да съм при нашите в Бургас. Пожелавам приятно и успешно изкарване на събитието.


  • 0

#19 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 30 август 2018 - 19:06

Колата е на сервиз, уж трябваше да я взема в неделя, след сто други отлагания, но се оказва, че чак утре в 5 следобяд ще е готова...виси там от 3 седмици за некви супер глупости(колани, парктроници и т.н.) и не можах да я боядисам за евента, но ще си дойда с небоядисана кола, проблема е, че се съмнявам да стигна за 18:30. Така или иначе нямам никаква главна роля, и дори не знам имам ли някаква, така че моето закъснение, няма да е проблем, надявам се.

Иначе предложението на Андрей ми звучи много добре, с изключение на ВИП Паркинга да бъде платен. Ще дойде некой бесен селяк и за 100 лева ще ни направи на маймуни там,,,

Самата идея за сегрегация на ВИПове и всички останали ми звучи кофти, аз Ви предлагам да обсъдите идеята това да е Клубен паркинг за членове и приятели на МБКБ, защото от организаторите има няколко човека, които не са членове, но е редно да паркират там, а и не само от организаторите...имаме и активни Потребители, които просто не са станали членове, но са полезни на клуба...


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#20 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 31 август 2018 - 07:20

Да добавя-аз ще нося приличен фотроапарат, лошото е, че така и не ми остана време да се науча да снимам, но както каза един мой приятел-компенсирай некадърността с техника, та затова си купих хубава камера де :)

Така, че мога и да снимам някъде...


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#21 Subsonic

Subsonic

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 4513 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ex W124 230E, 91
    ex W124 260E, 89
    ex S211 E320, 03
    C219 CLS500, 06

Публикувано 03 септември 2018 - 14:41

Искам да благодаря на всички колеги, които се включиха сърцато в организирането и провежадането на събитието.

 

Благодаря ви за ентусиазма! Доказахме, че сме истински фенове и нищо не може да ни спре!


  • 2




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни