Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Два проблема с Е300ТДотечка, грешка BAS


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 banchev

banchev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W210 E300TD
    W124 200ce-16

Публикувано 16 януари 2018 - 15:39

Здравейте, колеги! Имам следния проблем. 5 дни не бях палил колата, при опит да запаля се оказа че е паднал акумулатора. Заредих го, запалих, на таблото стана цветомузика. След се секунди се успокои, но вляво на таблото остана да свети ABS/ASR и централно BAS. След кратко шофиране спрях и я изгасих, но BAS остана да свети при изгасен мотор и изваден ключ. Използвах ръчната спирачка. След около 10 минути отново запалих и вече не изписа никакви грешки. Това се повтори няколко пъти. Забелязах също при последователно тръгване и спиране, че колата реагира доста рязко на педала на спирачките и се усещат вибрации. Може ли да е стопмашинката. Междувременно се установи, че нещо дърпа ток. Надявам се описанието да е разбираемо. Ще бъда благодарен, ако се включат колеги Варна с препоръка за сервиз или майстор.


  • 0

#2 barty

barty

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C180 Kompressor the Black bird

Публикувано 16 януари 2018 - 16:02

Имах подобен проблем, който идваше от 3-тия стоп. Засега съм свалил крушката и нямам проблеми, но ще трябва да се занимавам....


  • 0

#3 banchev

banchev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W210 E300TD
    W124 200ce-16

Публикувано 16 януари 2018 - 16:20

Имах подобен проблем, който идваше от 3-тия стоп. Засега съм свалил крушката и нямам проблеми, но ще трябва да се занимавам....

Благодаря, ще проверя и аз.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни