Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Диаграма на чистачките на фароветепроблем


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 babaneze

babaneze

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 363 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано 16 януари 2018 - 14:40

Здравейте на всички! Ходих да правя повторен опит миналата седмица за Тюф. Оказа се че този педал от Тюфа е сложил код 21 което ще рече едва ли не че колата е произвеждана за Сащ,Канада и третия свят.Понеже в Холандия от 2013 смениха хартиените талони с карти с чип.И в Германия не могат да ги четат и съответно не могат да ми изкарат документ че колата ми е произведена за Европейския съюз.Преди да отида втория път отстраних следните проблеми ,смених гуменото каре на кардана,семерингата на дифа,от долу грам масло няма повече.Рециклирах серво помпата от където цапаше двигателя.Всичко се изми отголу чак светна.Отидох да минавам и п*дераса ми каза че цялата кола била фул с масло отдолу и понеже съм свалил чистачките на фаровете не можело така.Като имало ксенон трябвало чистачките да бъда там.Така било като съм искал да карам Мерцедес трябвало да си плащам.Идваше ми да го хвана за яката и да изчистя пода с него,но премалчах.Така отидох на друг Тюв Декра ,хората казаха няма проблеми ще ти дадем Тюв ,но се оказа че без този стикер за Евро Съюза не мога,а те не го издават само тези от RHeinland Tuv .Сега се свързах с кат Холандия и още няколко фирми които издават такива документи.Струват 200 евро. Моторчетата на чистачките на фаровете работят и са в добро състояние.но когато се сложат обратно на фаровете нещо се бърка и не работят както трябва,също така и вида не пръскат.Някой може ли да намери диаграма точно как трябва да изглежда центровката на зъбните колела където се въртят вътре до моторчето.Има едни маркировки ,пробвах ме това онова но не се получиха нещата.Всяка една информация ще ми е от полза.И каква може да е причината че не пръскат вода-сензор може би?

Благодаря на отзовалите се предварително. Ако минавам в тюв декра всичко ще ми струва 900 евро.Ако си оправя чистачките и измисля как да си оправя *теза на кормилната кутия* има леко сълзене,но неможело течяло като изведро според този п*дал от Тюфа. ще мина само с 300 евро


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни