Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем със заден SAM модул - не работи стрелката за гориво


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 gkey

gkey

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Русе
  • Автомобил:
    W164 320 CDI

Публикувано 01 януари 2018 - 16:54

За много години !

 

Доста теми прочетох, след като и аз в един дъждовен ден имах проблеми с куп светещи светлини - то не бе на вратата, на багажника и т.н. Вече ми е ясен проблема - влага в задния САМ. След почистване и препояване ( това можах да направя ) остана само проблемът с индикацията на горивото - показва, че е пълен до горе, а нивомерите си работят. В началото показваха само половин.

 

- Може ли да ме насочите към някой който ремонтира тези модули или от къде мога да взема употребяван ?

 

- При завиване не светят автоматично халогените. Активирах опцията през СТАР диагностика, но пак не работят. Как може да се провери дали има датчик за завиване и как се включва тази опция ?

 

- Автоматичните чистачки също не бяха активирани, но при включване през диагностика тръгнаха ( има rain sensor ), но ... не работят много добре. Както чистят когато вали, така е един момент спират на автоматичен режим и трябва да ги включа на втора позиция и после пак да върна на първа, където е авт режим. Някакви идеи или как да се калиброват през диагностика ?

 

- Драма с камера за задно виждане. До сега на всичките си коли имах, а на тази се оказа световен и скъп проблем. Нямам FAKRA вход и ми казаха, че най-евтино е през ТВ Тунер. Някой правил ли го е и дали работи с него. Идеи някой да продава ?

 

Благодаря за отговорите предварително !


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни