Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Моля за малко помощ


  • Please log in to reply
2 мнения по тази тема

#1 Boche

Boche

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 102 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Севлиево
  • Автомобил:
    Clk320 / W208

Публикувано 26 декември 2017 - 10:44

Привет колеги,Честита Коледа бъдете живи,здрави и благословени.

Предстои ми малко по-сериозно обслужване(поне за мен) на моята колица и искам да си взема възможно по-оригинални части ако изобщо съществуват такива вече.Понеже няма да са малко нещата за това се обръщам към вас ако има колеги във форума които вземат с клубна отстъпка от някъде части да удари едно рамо,а от мен ще е почерпката.Идеята ми е да ви изброя какво искам да си закупя и вие да ми препоръчате към кое да се насочя понеже тука наще майстори са пишман.

Решил съм да закупя следните неща : 

1.Смяна на двигателно масло с маслен филтър

2.Предни спирачни дискове с накладки

3.Водна помпа

4.Гарнитури на главата както и на масления радиатор

5.Решил съм да сменя и свещите,но тях ще ги закупя от тук понеже са ми дали добра цена(колата е с газово и няма да слагам оригиналните за модела)

 

Номера на рамата е : WDB2083651F155370

Принципно не ми е спешно не ги бързам нещата просто искам да се допитам и до вас и да взема възможно най-доброто решение  :beer

 


  • 0

#2 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 декември 2017 - 10:37

Ако искаш оригинални в Силвър стар ,мисля че се договори някаква малка отстъпка ,ако искаш от верига магазини ,имам отстъпка почти навсякъде около 30% ,но тя е за афтърмаркет части ,не за оригинални. Колегата Velazkes има магазин за авточасти ,свържи се с него за цени.


  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#3 Marukian

Marukian

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 609 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W126 - 260SE 1989
    S210 - E320T 4MATIC 2001
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 декември 2017 - 11:04

Честита Коледа и на теб, Boche!

За търсените от теб части ти препоръчвам магазина на Тех-ко, ако няма при теб, поръчай си от София, клуба ползва отстъпки около 30%. За масло аз ползвам репсол компетисион 5W40, за дискове и накладки АТЕ, водна помпа Хепу. 


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни