Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

C200 Kompressor C240 и C180 Compressor


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 C180 :)

C180 :)

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 154 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хасково
  • Автомобил:
    Mercedes C180 w202
    BMW E39 523I
    Vw Golf 4 1.9 SDI

Публикувано 09 декември 2017 - 20:07

Колеги,здравейте реших да си продам БМВ-то E39 реших,че не е моята колата и така и така,не мога да свикна с нея някак си ,не ме кефи.! Реших да се върна на нашата марка карам мерцедес от 7г Цкласа в202 страхотно здрава кола перфектна отвсякъде.Какво ви е мнението за в203 Ц200 комп. Ц240 или Ц180 компресор здрави мотори ли са? Не искам да попадна на някаква масларката или нещо ,което ще ми прави проблеми.Най-много ми е на сърце Ц240 уникален звук вървежа ми харесва,но за него нищо ,не знам като двигател детски болести и т.н.При компресорите какво трябва да гледам? имат ли някакви детски болести ,вериги, плъзгачи и там разни как се държат на тези мотори? Бях се насочил към Ц220 или Ц270 ,но последно време покрай мой приятели се наплаших от тези дизели като цяло цените на ремонтите та затова се насочвам към бензиновите модели.   TM-mercedes-move1.gif . Нека ,ако има съвестни колеги да споделят цените на ремонтите при този модел на мерцедес .. с бензиновите двигатели,че да съм наясно.Предимно знам,че е бъкана с електроника тази кола.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни