Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Мнение за VW Touareg


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 17 ноември 2017 - 20:27

С фаровете ли го даваш или те са екстра и не са в цената? ;)

Аз с моето хАуди за момента ядове с моторя нямам, вече съм над 70К, взех го на 45К миналата година лятото, но съм с фейслифтов мотор с две вериги. Автомата ми е ZF хидравличен 6 степени. Маслото се сменя на двг се безкомпромисно на 10К, кат на 203-ката. Успяха да ме убедят да чакам 90К за смяна на масло на автомат и раздатка, ама май няма да ги дочакам.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Този пост е редактиран от mradulov: 17 ноември 2017 - 20:28

  • 2
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#17 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 21 ноември 2017 - 23:16

Вярно на този Кайен фаровете му се нещо странни...освен, че ги има :D


  • 0

#18 shotgun600

shotgun600

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3761 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 600SEL

Публикувано 27 ноември 2017 - 17:21

Здравейте   :) 

Първо искам да се извиня, затова че публикувам тема, отнасяща се за друга марка автомобил в този форум. Идеята ми е да получа отговор от неутрален потребител. 

От известно време съм решил да си закупя нов автомобил. Критерийте ми бяха, той да бъде SUV, комфортен, просторен вътре в купето и добре изглеждащ. Гледах, гледах и в крайна сметка се спрях на VW Touareg (2012-2013г.). Искам да отбележа, че съм фен на дизела и задължително ще го взема дизел. По този случай ми препоръчаха 3.0TDI 245к.с (бил най-добрият избор за дизелов мотор).
 Та ако може да изкажете някакво мнение относно автомобила. Някой ако има някакви впечатления (било то добри или лоши), препоръки и като цяло според вас заслужава ли си инвестицията. 

Благодаря предварително и лек ден/вечер   ;) 

 

Имам точно такъв Туарег - 2013г, Edition X. Първи собственик съм и съм му навартял 70 000км вече. Хубава кола, засега няма никакви проблеми, харчи 7-8 извънградско, градско 10-11. Стабилна в завои, зимата върви без проблеми навсякъде. Като съотношение цена/качество е най-доброто в класа си.  Едно обслужване в Порше София, което включва масло и всички филтри е 750лв. Смяна на накладки пак там е пак толкова. Ако искаш сам да си ги сменяш (лесно е) излиза 300лв. Върви много хубаво - набира яко, изпреварва лесно. До 180 върви, като пушка, след това на около 210 спира, то не ти и трябва повече. Важното е, че набира бързо и изпреварва лесно.
Обаче повече си харесвам 140ката. :)


  • 3

#19 cyberpig1

cyberpig1

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2027 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    PK3333PK
    BT1111KK
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 ноември 2017 - 20:10

Вярно на този Кайен фаровете му се нещо странни...освен, че ги има :D


“Бленди” ... сигурно са от техарт тунинг пакета
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни