Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

E60 или W211Кой автомобил да избера?

W211 E60 W211 E60 BMW Mercedes

  • Please log in to reply
65 мнения по тази тема

#61 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 22 януари 2018 - 09:20

Ми аз съм имал каско за автомобил за 5000лв, плащаха ми всички щети коректно, тогава даже идваха с мобилна група на място. И нямам връзки.

 

Сега също ми плащат, а при опита за кражба даже ми платиха липсващия запалителен модул доволно(липсваща част).


  • 0

#62 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 22 януари 2018 - 09:30

Ми аз съм имал каско за автомобил за 5000лв, плащаха ми всички щети коректно, тогава даже идваха с мобилна група на място. И нямам връзки.

 

Сега също ми плащат, а при опита за кражба даже ми платиха липсващия запалителен модул доволно(липсваща част).

 

Едва ли са ти платили EZS модула на цена да си го поръчаш от СС по шаси, но това е друг въпрос.

Ти си знаеш и преценяваш. Моите автомобили не са уличници, че да ги мисля нощем.


  • 0

logo-600-1002.png


#63 Bokouser

Bokouser

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E350 CDI BlueEFF Avantgarde
    CL203 SportCoupé

Публикувано 22 януари 2018 - 09:35

Ми аз съм имал каско за автомобил за 5000лв, плащаха ми всички щети коректно, тогава даже идваха с мобилна група на място. И нямам връзки.
Сега също ми плащат, а при опита за кражба даже ми платиха липсващия запалителен модул доволно(липсваща част).


Е ти пък сега, защото са го сметнали за част от цялата картинка, която е била неприятна - наличие на други счупени части съпътстващи случката и т.н., изобщо картинка, според която няма как някой да помисли, че ти си си свалил детайла за да изкараш някой лев. Пробвай да отидеш без огледало например и пак напиши какво са ти казали.

Този пост е редактиран от Bokouser: 22 януари 2018 - 09:36

  • 0

#64 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 22 януари 2018 - 09:39

За огледалата съм съгласен. Ако не са ти направени да се чупят при сваляне, ще пиеш студена вода.

 

И все пак каско на автомобил за 5000лв е 300лв. 3 паркинг щети и си го избил.

 

Едва ли са ти платили EZS модула на цена да си го поръчаш от СС по шаси, но това е друг въпрос.

Ти си знаеш и преценяваш. Моите автомобили не са уличници, че да ги мисля нощем.

 

Ами не му знам каталожната цена честно казано, но платиха 500лв за него, а аз си го намерих за 50. Колкото и да са дали е повече от нищо.

 

В Пловдив ви е по-леко, но в София, ако колата ти е в гараж това нищо не значи. Сещам се за две кражби от гаражи поселдните месеци и един неуспешен опит, защото колата е имала допълнителна защита. Даже някои хора твърдят, че в гаражите се работи по-лесно далеч от любопитни погледи. Ако гаража е с камери и СОТ  е малко по-различно де...


  • 0

#65 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 22 януари 2018 - 09:47

За огледалата съм съгласен. Ако не са ти направени да се чупят при сваляне, ще пиеш студена вода.

 

И все пак каско на автомобил за 5000лв е 300лв. 3 паркинг щети и си го избил.

 

 

Ами не му знам каталожната цена честно казано, но платиха 500лв за него, а аз си го намерих за 50. Колкото и да са дали е повече от нищо.

 

В Пловдив ви е по-леко, но в София, ако колата ти е в гараж това нищо не значи. Сещам се за две кражби от гаражи поселдните месеци и един неуспешен опит, защото колата е имала допълнителна защита. Даже някои хора твърдят, че в гаражите се работи по-лесно далеч от любопитни погледи. Ако гаража е с камери и СОТ  е малко по-различно де...

 

Нищо не са ти платили, точно това се опитвам да ти кажа.


  • 0

logo-600-1002.png


#66 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 22 януари 2018 - 09:49

По коя логика 500лв е нищо?

Каското ми е 1000лв. С това нищо съм го избил наполовина. Имах и други щети и вече за половин година от каското съм на плюс :) Еми не знам какво е това нищо :)




Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: W211 E60, W211, E60, BMW, Mercedes

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни