Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

w211 3.2v6 Misfire DetectedMisfire Detected


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 Ctoyan

Ctoyan

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 7 Мнения:
  • Град:Stara zagora
  • Автомобил:
    Skoda octavia 2

Публикувано 19 септември 2017 - 16:44

Здравейте , от месец съм w211 3.2 224 коня бензин ... Преди седмица ми монтираха газ в Стара Загора  на марка LPG tech... До колкото знам  компютъра е 326 OBD, дюзи Dragon silver 3ка, испарител KME s8 , та в началото имах много висок разход на газ , но се оказа че газта която съм заредил...  в последствие на няколко дни и то най-често когато дам пълна газ на колата и в момента преди да одари регулатор и да смени скорост, започва да ми мига чека и самата кола нещо се зачудва преди да смени ... След това ми всеки път едни и същи грешки.
P0410 secondary air injection system malfunction
p0300 Random/multiple cylinder misfire detected
p0304 cylinder 4 misfire detected
p0305 cylinder 5 misfire detected
p0306 cylinder 6 misfire detected

според човека който ми инсталира инжекциона първо да разменя мястото на бубуните  а след това ако няма ефект да сменя свещите 323.gif ... Рових из форума но конкретен отговор мисля че неможах да намеря, затова пускам тема пак ... Благодаря 323.gif


  • 1

#2 rado_penev

rado_penev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 323 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML 350, 2003
    CL203 C220 CDI, 2001
    CLK 200 Kompressor Cabriolet, 2000

Публикувано 19 септември 2017 - 18:15

Първата ти грешка е от друга система - системата за допълнително подаване на въздух. Нейната цел да да подава свеж въздух към изпускателната система, основно при студени катализатори и има роля при намаляване на вредните емисии в изгорелите газове. Повече информация: http://www.pelicanpa...Replacement.htm

 По другите грешки - и според мен е малко вероятно и трите бобини да са дали фира. Имаш по две свещи на цилиндър - едва ли и на трите цилиндъра са зле.

 На бензин светва ли чека?


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни