Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Климатроника работи само на режим размразяване

124 климатроник размразяване моноклапа клапан

  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Rawzay

Rawzay

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    1990 W124 200e 5 степеннна механична
    1994 W124 бившо е250D и настоящо Е500

Публикувано 07 юни 2017 - 15:10

Здравейте,
Понеже не намерих тема свързана с проблема ми, пускам тази. Извинявам се, ако вече има такава. Писах и на Lorinser, за да избегна дублирането на теми, но не ми е видял съобщението все още, а пък мене ме сърби, та ме боли чак...

 

Колата е 124, 1990г, м102 2.0 бензин, 122 коня. Оборудвана е с климатроник - 1 врътка и многото копчета.

 

Ситуацията е следната:
1. Системата е побългарявана... Побългаряването е, че има добавено копче, което прекъсва тока към системата. Предполагам, че прекъсва тока към конзолата за управление.
2. Почти на 100% съм убеден, че моноклапата ми е с липсваща "игла", защото си я открих в жабката. Не съм я свалял и прочиствал все още.

3. Не знам, защото не съм проверявал, дали компресора е в изрядно състояние.

4. Не знам дали блока за управление на вакумите е в изрядно състояние. Говоря за този, който се разкрива след сваляне на жабката.

5. Не знам дали имам спукани вакуми, защото трябва сваляне на таблото, а това не се наемам сам да го правя.

6. Климатроника работи само на размразяване, без значение в каква комбинация са натиснати бутоните. Изключва се, ако е натиснат О буттона.

 

Моля за съвет при кого да отида, най-малкото за точна и ясна диагностика.

Всички други съвети и въпроси са добре дошли.


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: 124, климатроник, размразяване, моноклапа, клапан

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни