Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

мини Чат Тема за CLK (W208 & W209)колко гори, как вози, ала бала, лаф да върви :)


  • Please log in to reply
79 мнения по тази тема

#76 vasilam

vasilam

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 5 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 11 декември 2017 - 13:00

Здравейте!

 

Съвсем нов съм във форума. Нямам Мерцедес, но се надявам някой ден да постигна тази моя мечта и да карам един хубав W209. Действам по самофинансирането и за сега само гледам и чета. Имам няколко въпроса. Гледам темата тук е нещо като чат, та реших да не спамя други теми или да отварям нова. Много не съм запознат с Мерцедесите и W209 - ките. Гледам на някои снимки в мобилето, до двете предни седалки, от вътрешната им страна, до средната конзола има някакви бутони. Вероятно е нещо за седалките, но бихте ли обяснили по-подробно. Другото, което гледам по снимки е, че някои коли са с голям дисплей и в обявите пише DVD/TV. Това значи ли, че могат да се пускат двд дискове или гледа телевизия? Също така как стои въпроса с навигацията при същите модели? БГ има ли и до колко е подробна. Съжалявам ако въпросите ми Ви се сторят тъпи. Но човек така се учи. Мечтата ми е W209 220CDI. Много ми харесват моделите с бяло табло при скоростомера. Не държа на кожи, но повечето са с такива. Като пусна мобилето и дам  от 2007-ма излизат 7-8 коли, от които максимум 2-3 са с този мотор. И като отворя немското мобиле и видя цените там, ми се струва, че тукашните с тези цени, до една са бъгави.


  • 0

#77 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 декември 2017 - 14:23

Тези бутони от вътрешната страна са за надуване на седалките. Може да се регулира донякъде формата на самата седалка използвайки надуването. Готина екстра е.

Голямата навигация е NTG2 и има подробни карти на България, напълно използваема си е.

Навигацията не чете DVD филми, а за да се гледа TV ти трябва допълнителен цифров тунер. Почти невъзможно е намирането на такова CLK с TV тунер.


  • 0

#78 az_be

az_be

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 390 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    Honda Legend 3.7 VTEC

Публикувано 24 януари 2018 - 15:27

Задните 225/50/16 дали ще влязат зимни 205/55/16?
  • 0

#79 mita6kiL

mita6kiL

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    CLK W209 200 Kompressor 2003

Публикувано 25 януари 2018 - 13:57

Искаш да знаеш дали на задните джанти които са 8J ще влезе 205/55/16 гума?

Влизат, аз съм с такива зимни. Вземи си обаче гуми с борд. Гумата се изпъва повече и борда ще пази джантата. 


Този пост е редактиран от mita6kiL: 25 януари 2018 - 13:58

  • 1

#80 PeevG

PeevG

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 181 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK 270 CDI

Публикувано 29 януари 2018 - 00:21

Здравейте, колата е w209 270 CDI.
Предстои ми смяна на спирачни дискове + накладки и се чудя какви да избера.
Има ли смисъл от вентилирани, ако не съм голям рейсър?
В момента съм със 17ки спорт пакет джанти, дисковете трябва ли да са съобразени със спорт пакета или ще станат и на други 17ки?
Отворен съм за съвети и предложения, ще търся нещо среден клас.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни