Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Експертна оценка или доверен сервиз?


  • Please log in to reply
17 мнения по тази тема

#16 genadi

genadi

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 357 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    MB, E class, 220 BlueTec, 2016

Публикувано 22 март 2017 - 10:41

Не всеки доверен сервиз си върши работата през пръсти. Всяка ЗК сключва договор с много на брой сервизи но винаги има 2-3 сервиза, на които може да се разчита да изпраща там ВИП клиентите на компанията. Нещата опират до това, ние като клиенти да имаме информация кой е правилния сервиз и да искаме за него "възлагателно писмо" за ремонт. Не трябва да се разчита на експерт-оценителите да ни препоръчат доверен сервиз, защото голяма част от тези експерти биват "поощрявани" от всякакви сервизи и сервизчета да издават възлагателни писма за тях и крайния резултат тогава най-често е "олеле".

Относно кой е правилния сервиз, информация може да даде брокера, при който сме сключили застраховката. Естествено това е възможно ако застрахователния брокер е истински такъв а не просто едно момиче, което пише полици в свободното си време и "дава отстъпки"...

Идеята ми е, че застраховката КАСКО не изисква само да изберем името на компанията а е по-важно да изберем правилния човек, който ще ни сключи застраховката и в последствие той ще може истински да се грижи за нас при ремонти, обезщетения, претенции и т.н. 


  • 0

#17 Tonko1

Tonko1

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 3 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML350CDI'2011 & C180Compressor'2007

Публикувано 08 септември 2017 - 20:39

Тъй като от 16 години съм в застраховането, бих казал, че при всички случаи е по-добре в доверен сервиз, отколкото по експертна. Има вариант и по фактури от ваш доверен сервиз. Дано отговорът ми да не е твърде закъснял. :)
  • 0

#18 Гост_zBnerOV6MJГост_

Гост_zBnerOV6MJГост_
  • Гости

Публикувано 08 септември 2017 - 21:15

Тъй като от 16 години съм в застраховането, бих казал, че при всички случаи е по-добре в доверен сервиз, отколкото по експертна. Има вариант и по фактури от ваш доверен сервиз. Дано отговорът ми да не е твърде закъснял. :)

Можеш ли да кажеш защо?


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни