Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

регулиране височината на фаровете - не работиЕ 280 CDI, 2006 год. 190 к.с.


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 Гост_zBnerOV6MJГост_

Гост_zBnerOV6MJГост_
  • Гости

Публикувано 22 март 2017 - 09:25

С риск да започнем спор с gelevp, имаш едни врътки, които служат точно за тая нулева позиция. Поиграй си малко с тях и си ги направи да ти светят добре, докато не отидеш някъде, където имат стар.

@gelevp - ти си  :lil_kiss


  • 0

#17 naseto1969

naseto1969

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 121 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:памплона
  • Автомобил:
    280 cdi 2006

Публикувано 22 март 2017 - 11:42

А как се прави рециклиране.

Къде и

Колко струва
  • 0

#18 gelevp

gelevp

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 856 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124,'91 300D - Sold
    W211,'03 270CDI - Sold
    S204,'08 320CDI - Sold
    S202,'99 220CDI
    G21,'20 320xd

Публикувано 22 март 2017 - 12:15

@vmvelev, няма нужда от спор, аз също така ги регулирам, по-горе колегата обаче е писал че колата после сама ги размества или аз поне така го разбрах...

 

@naseto1969, на практика и сам можеш да го направиш, иначе като услуга го предлагат няколко човека в София, има едно момче на хладилника - от няколко места знам че много добре работи, в Симеоново до романса има друг който се заниава - отново доста добри отзиви, в Дружба в един сервиз знам че го извършват като услуга - правили са ми други ремонти и мога да кажа че са много съвестни (за фаровете нямам мнение и наблюдение) и куп други.

Фаровете са лепени с бутил, отварят се чрез нагряване и разделяне на стъклото от корпуса, останалото е на винтове и щипки, когато свалиш рефлектора го пращаш да го рециклират/прехромират (има две места които знам едното е в с.Стрелча, другия когото съм ползвал и съм доволен е един човек от Плевен, много бързо и качествено работи).

 

Мога да потърся и дам координати, мисля че някои от тези неща вече са писани във форума.


  • 0


#19 Flameff

Flameff

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 81 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    S211, E270, 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 март 2017 - 23:07

@gelevp,писах че фаровете са автоматични, т.е. след като се настроят, сами регулират ъгъла на светене ако предницата се вдигне или влезне надолу при по-голям багаж отзад или ако е по-натоварена отпред. Sorry ако не съм бил ясен.
Ето и малко снимки как светят фаровете.Първата снимка е на пътя, а другите две пред нас, като едната е на дълги. Зеленият храст в горния десен ъгъл е на около 20м. от колата.

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  photo 4.JPG   102,52K   20 Брой сваляния
  • Прикачен файл  photo 3.JPG   177,92K   19 Брой сваляния
  • Прикачен файл  photo 2.JPG   148,16K   18 Брой сваляния

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни