Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Тема за избор на кола(искам да си купя ....., какво мислите за тази)


  • Please log in to reply
499 мнения по тази тема

#436 az_be

az_be

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 390 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    Honda Legend 3.7 VTEC

Публикувано 04 юли 2018 - 11:57

Задните седалки са бая намачкани, но да кажем, че е нормално за ван и посоченият пробег.

Чипната ли е? 280к.с
  • 0

#437 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 04 юли 2018 - 12:16

С чип е от сериозен сервиз и сертификат с фактура ,отзад са расли две дечица и ако съдя по моите две даже запазена изглежда ха ха . Да колата е купена с мерак и с квото е можело да се сложи на времето ,за тоя вариант в Балкан Стар са обявили 6 цифрена сума и собственика си я поръчва от Щатите . щ

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0

#438 vencislav

vencislav

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1547 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    インフィニティ

Публикувано 04 юли 2018 - 13:15

И ти му повярва на всички врели не кипели които ти е разказал за тази приличаща на разкована щайга кола. 

Във всяка приказка за лека нощ има повече успокоение от колкото ти е разказал продавача. 

Скачаш във бездънна яма с този изтощен и много тормозен екземпляр, който въобще не е сигурно че е с 

произход от Америка. 


  • 0

#439 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 04 юли 2018 - 13:22

И ти му повярва на всички врели не кипели които ти е разказал за тази приличаща на разкована щайга кола.
Във всяка приказка за лека нощ има повече успокоение от колкото ти е разказал продавача.
Скачаш във бездънна яма с този изтощен и много тормозен екземпляр, който въобще не е сигурно че е с
произход от Америка.

Колега не говориш сериозно нали ? Колата е гледана от мен ,проверена и как видя че е разколачена като тази кола има невероятна стойка ,мърка и се движи като нова... Ако си я гледал и карал едва ли би пуснал поста си

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0

#440 vencislav

vencislav

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1547 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    インフィニティ

Публикувано 04 юли 2018 - 13:40

Къде я провери.? Закара ли колата поне на най обикновен сервиз където правят 

реглаж на преден и заден мост и сходимос. Чувал съм че имало и нещо наречено 

Карфакс и там срещу някой лев давали цялата история на колите от Америка даже и със снимки. 


  • 0

#441 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 04 юли 2018 - 13:45

Колега не знам защо с тоя тон ми говориш , пак те питам познаваш колата ,гледал си я или какво ? Безмислено е да ми отговаряш и безмислено и да ми държиш сметка .
Аз имах въпрос ,получих отговори за което благодаря на колегите които се включиха . Лек ден и безавариен както се казва ;)

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 1

#442 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3037 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано 04 юли 2018 - 14:58

Колега не знам защо с тоя тон ми говориш , пак те питам познаваш колата ,гледал си я или какво ? Безмислено е да ми отговаряш и безмислено и да ми държиш сметка .
Аз имах въпрос ,получих отговори за което благодаря на колегите които се включиха . Лек ден и безавариен както се казва ;)

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

На мен колата също ми харесва, успех с покупката и да се похвалиш :)

 

Към всички участници-моля без излишни страсти по темата, човека си е направил изводите, каза си мнението и приключи конкретиката за тая кола.

 

Поздрави


  • 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

#443 drjivago

drjivago

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1881 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Вече бивш s212, e200 cdi
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 04 юли 2018 - 16:30

Въпреки лекото недоразумение има нещо гнило или поне нещо, което да се изясни. Колата е 2007 американка ( това до колкото разбрах от темата за ВИН номерата), но за първи път ГО в България се вижда 2009. Тоест е внесена втора употреба, ако е така. Предложението за карфакс не е лошо да се проверят тези две години.
Навигацията е сменена и според мен, странно че собственика не ти е казал за това.
Успех.
  • 0

#444 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 04 юли 2018 - 16:44

Въпреки лекото недоразумение има нещо гнило или поне нещо, което да се изясни. Колата е 2007 американка ( това до колкото разбрах от темата за ВИН номерата), но за първи път ГО в България се вижда 2009. Тоест е внесена втора употреба, ако е така. Предложението за карфакс не е лошо да се проверят тези две години.
Навигацията е сменена и според мен, странно че собственика не ти е казал за това.
Успех.

Карфакс казва че колата е закупена 6 месец 2008 както ми каза собственика ,и напуска Америка в края на годината .Няма нищо гнило :)

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 2

#445 vencislav

vencislav

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1547 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    インフィニティ

Публикувано 05 юли 2018 - 12:59

.Няма нищо гнило :)

 

Във такъв случай се извинявам за неуместните си изказвания базирани на някакви си мой, явно не основателни, да го наречем предположения. Още веднъж, извинявай. Живи, здрави и късмет.


  • 2

#446 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 05 юли 2018 - 23:05

Колата вече е в мен , навъртях и 100 километра градско и впечатленията са ми че е невероятен автомобил ;)
Доста тежи обаче ,може би заради триплексовите стъкла ли незнам обаче е два тона и осемстотин според собственика ,предупреди ме да казвам на гумаджийте защото чупи крикове ха ха . Много стегната кола със приятен вървеж . Всичко работи изрядно и доста интелигентно ,като единствен минус сега забелязах че са ми много слаби късите ксенони а едва ли има режим в който да светят по силно ,поне не намерих . Биксенона убива гълъби по стряхите обаче късите много мижави ,фаровете са чисти и лупите не изглежда да им има нещо и не знам при вас как са ?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0

#447 Bewolf

Bewolf

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 329 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:На Юг
  • Автомобил:
    W211 E320 on LPG
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 юли 2018 - 06:54

То рефлекторите зад лупите се рециклират и ще имаш фарове

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
  • 0

#448 Rclass

Rclass

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 21 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 06 юли 2018 - 07:16

Споделете къде в София се рециклират ?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  • 0

#449 bronc

bronc

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 679 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI 4Matic - ex
    Ford Focus 1.6 EcoBoost

Публикувано 06 юли 2018 - 08:46

Аз използвах http://farovete.com/и останах доволен, но има и доста други места. Потърси във форума. Чувал съм добри неща за това място също: https://www.olx.bg/a...55-ID2OXTn.htmlи за това http://clearvisionbg.com/ Цената навсякъде е горе-долу същата - около 250лв за пълно рециклиране (отваряне, почистване, нови рефлектори зад лупите, полиране на пластмасата и UV фолио), качеството май и то е що-годе еднакво (всички си правят рефлекторите в Еверт лак в Стрелча), та си намери кое място ти е най-удобно.


Този пост е редактиран от bronc: 06 юли 2018 - 08:49

  • 1

#450 bat.zdravo

bat.zdravo

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    E-CLASS

Публикувано 10 септември 2018 - 16:53

Здравейте:
Простете за баналния въпрос .
От доста време искам да си купя Е-class от 2004г до 2009г.
Предпочитам да е дизел и да е комби но и на седан съм съгласен .
Та на въпроса ...
Кой мотор е за предпочитане и какво да гледам ?
Има ли начин как да разбера на колко километра е колата реални и дали е била такси преди да дойде тук ?
Благодаря на всички .
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни