Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Сутрин играят оборотите?ц200к w203


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 Azazel

Azazel

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 116 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:London Isleworth alton close
  • Интереси:Motor oil company OIL DRG GROUP
    Car parts,service,and care for your vehicle
  • Автомобил:
    W203,W204 family car
    VW Passat CC Bluemotion GT-tech (Work horse)

Публикувано 01 юли 2016 - 07:54

Че е верига верига е ама ми е интересно защо никой не вярва че е възможно? Нищо вечно няма а тази като е видиш ще ти стане ясно....все едно верига на колело :) според мен на всеки 100 000 трябва да се поглежда там ваноси и всичко как е. Лично за мен в Пловдив има само един сервиз на който се доверявам и колата другаде няма как да стъпи. В София обаче чувам много добри отзиви за D-bros Automotive така че провери за цена там. Тех-Ко също имат богат опит но сервиза им е скъп като цяло.
  • 0

#17 wertion

wertion

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 762 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дупница
  • Автомобил:
    W203 C200 Kompressor 2004 - Sold
    W209 CLK 270 CDI 2005 -Sold
    W163 ML 280 2003 - Sold
    W211 E270 CDI 2004 - Sold
    E320 CDI EVO W211 2009
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 юли 2016 - 17:52

Че е верига верига е ама ми е интересно защо никой не вярва че е възможно? Нищо вечно няма а тази като е видиш ще ти стане ясно....все едно верига на колело :) според мен на всеки 100 000 трябва да се поглежда там ваноси и всичко как е. Лично за мен в Пловдив има само един сервиз на който се доверявам и колата другаде няма как да стъпи. В София обаче чувам много добри отзиви за D-bros Automotive така че провери за цена там. Тех-Ко също имат богат опит но сервиза им е скъп като цяло.

Даже ,ако колата е купена скоро от родните ни автокъщи с приоритет е да смениш целия ангренаж , с тия връщания на километри ,а те реално са на по 400-600 к километра е нормално веригата да е за смяна .


  • 1

Auto-logo-New-contur1178.jpg


#18 kolioeng

kolioeng

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Пловдив

Публикувано 04 декември 2019 - 13:16

Да ви споделя при мен какво се оказа ,при подобни симптоми : скъсано маркуча за вентилация на маслените пари.
Хванаха го случайно,за мой късмет още в началото на диагностиката, и след смяната колата заспа.
  • 0

#19 vaskata_84

vaskata_84

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 27 Мнения:
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    E200 W210 Kompresor 186ps

Публикувано 29 април 2020 - 13:01

и кое е това маркуче

 

Да ви споделя при мен какво се оказа ,при подобни симптоми : скъсано маркуча за вентилация на маслените пари.
Хванаха го случайно,за мой късмет още в началото на диагностиката, и след смяната колата заспа.

и кое е това маркуче което си сменил


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни