Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Откраднати странични огледала


  • Please log in to reply
10 мнения по тази тема

#1 nenko

nenko

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 69 Мнения:
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 270 CDI

Публикувано 13 април 2016 - 14:38

Снощи ми прибраха огледалата ML 270 CDI тия с мигачите отстрани. Бел ден да не видят тия наркоманчета нещастни. Имало е първо неуспешен опит , като даже са срязали кабела на едната камера монтирана на блока. После се е върнал вечерта пича и си е довършил работата. Успях да сваля записите от камерите, вижда се един дълъг бастун и как е облечен, но лицето е замазано. Изпуснал съм го за 10мин. Може и да е за добро, защото щях да му причиня лоши работи. Пуснах жалба и дадох записа в районното. Как мислите дали си струваше труда? А застрахователите дали плащат нещо, кабелите са срязани? Изял съм една буква във заглавието, това ще е от яд.


Този пост е редактиран от nenko: 13 април 2016 - 14:51

  • 0

#2 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 13 април 2016 - 15:14

Щом имаш запис и скъсани кабели, както и протокол от полицията, застрахователите трябва да платят.
Иначе многи кофти случка :(
  • 0
NO PAIN - NO GAIN!

#3 Pe6o666

Pe6o666

    極真会館

  • Потребители на форума
  • 2222 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Интереси:Apple & Mercedes
  • Автомобил:
    ML 270 CDI '02
    ML 320 CDI 4matic '05
    S 500L 4matic '06
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 13 април 2016 - 15:28

Закръгляйте главите на трите болта които държат огледалото.

Тогава няма отвиване и като го изкъртят, по има шанс застрахователя да се навие...


  • 0

#4 vencislav

vencislav

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1547 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    インフィニティ

Публикувано 13 април 2016 - 15:44

Винаги има отвиване. 

Негодниците си идват с винтоверта, разпробиват, 

навиват нов болт и вадят за под 20-60 секунди. 

Отръване нема. 

 

Моите бяха с някакви супер закалени болтове с 

изместен център и всичко беше нагвацано с 

силикон за автостъкла. 

 

Опазих ги, 3+4=7 години, това на 2 коли. 

 

Но май май най ме запази подземния охраняем паркинг за 

по 150 лв на месец.

 

Тука е така.


  • 3

#5 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 14 април 2016 - 09:34

Олио да ги попари всичките нещастници. Явно трябва да си правим наказателни отряди и да си ги дебнем вечер и бой. Да станем едни Динковци всичките и който си хванем да си остава за нас. Мене вече ми свалиха лайсните на моя, Мерцедес и съм го ял.. До колкото знам липси не се покриват, друг е въпроса дали записа ще има някаква тежест.


  • 1

#6 nenko

nenko

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 69 Мнения:
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 270 CDI

Публикувано 17 април 2016 - 17:59

Новите навъртени със много самонарезни винтове и разпробити глави. Стъклата залепени, а корубите хванати със рапидки преди да залепя стъклата. И надпис отстрани не кърти, занитено и залепено. Това е много мръсна наркоманска сган. Полицаите ме посъветваха ако имам късмет да хвана някой да му се отбия и тогава да ги викам, та да може и те да го намлатят. Колегата е прав трябва наказателни отряди. Имам една метална палка на колелото и тръгвам вечер на разходка. Ако барна някой чупя му крадливите пръстенца и дим да ме няма. Крумови закони и трябват на тая държавица!!!


  • 1

#7 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 23 април 2016 - 09:02

Не знам боя дали ще ги превъзпита, крадеца си е крадец най много след един пердах да ти направи някой мръсен номер.
Нали не е нужно да изброявам пукане на гуми, чупене на огледала, стъкла и всевъзможни гадости които да те върнат много на зад.
Трябва им  училище, възпитание, спорт и работа, все нещата които трябва държавата да им осигури. Тогава може нещата да тръгнат в правилната посока..
В Холандия са започнали да закриват затвори поради липса на престъпност. http://profit.bg/news/V-Holandiya-zakrivat-zatvori,-zashtoto-nyama-dostatuchno-prestupnitsi/nid-149431.html
Има от кой да се поучим и да вземем пример, но така им е угодно на тези горе. Глупав народ слаба държава и по лесен контрол над безмозъчното стадо.

  • 2

#8 milen_86

milen_86

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Burgas
  • Автомобил:
    ML 500

Публикувано 27 ноември 2016 - 23:06

И на мен
  • 0

#9 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 28 ноември 2016 - 09:08

 

Не знам боя дали ще ги превъзпита, крадеца си е крадец най много след един пердах да ти направи някой мръсен номер.
Нали не е нужно да изброявам пукане на гуми, чупене на огледала, стъкла и всевъзможни гадости които да те върнат много на зад.
Трябва им  училище, възпитание, спорт и работа, все нещата които трябва държавата да им осигури. Тогава може нещата да тръгнат в правилната посока..
В Холандия са започнали да закриват затвори поради липса на престъпност. http://profit.bg/news/V-Holandiya-zakrivat-zatvori,-zashtoto-nyama-dostatuchno-prestupnitsi/nid-149431.html
Има от кой да се поучим и да вземем пример, но така им е угодно на тези горе. Глупав народ слаба държава и по лесен контрол над безмозъчното стадо.

 

 

Аз лично видя ли автокрадец или някой който тараши аксесоари ще му счупя 9 пръста на ръката един по един, да му остане само един здрав да сочи с него


  • 0

#10 dimitar stoichev

dimitar stoichev

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 320 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 01 декември 2016 - 11:41

Аз лично видя ли автокрадец или някой който тараши аксесоари ще му счупя 9 пръста на ръката един по един, да му остане само един здрав да сочи с него

 

О да съгласен съм с теб и съм далеч о мисълта, че трябва да им се прави реверанс, защото видиш ли положението в държавата е лошо. Каквото е за тях такова е  и за нас. Идеята ми е че това е моментно решение, а нещата са доста изпуснати. 


  • 0

#11 nenko

nenko

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 69 Мнения:
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 270 CDI

Публикувано 11 декември 2016 - 23:43

Моментно е, ама другия път като пипне чужда кола с накриво зарасналите му (изпочупени от предишната кражба пръстчета ), ще му светне лампата.  


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни