Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

ПРОМОЦИЯ! Зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ - 25 лв !Ремонти!Ремонт на компресори, тръби, радиатори на автоклиматици

Автоклиматици Зареждане на автоклиматици Ремонт на автоклиматици Автоклиматик Пълнене на автоклиматик Ремонт на компресор Сервиз за автоклиамтици Автоклиматици София

  • Please log in to reply
61 мнения по тази тема

#31 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 08 юли 2017 - 20:20

Аз бях във въпросния сервиз и съм супер доволен. Човека ми обърна внимание, отговори ми на всички въпроси(при много малко майстори се е случвало), изпразни ми фреона, напълни нов и ми смени някакви вентили и всичко за 70лв.

 

Колега , няма лошо аз също съм доволен хората си свършиха работата явно щото в колата направо не се седи студ си е яко и съм доволен. Ама точно за това говориме , за не еднаквия аршин , ето виждаш ли , ти сам казваш "Човека ми обърна внимание, отговори ми на всички въпроси(при много малко майстори се е случвало)"  което говори ,че не всички клиенти са клиенти ако ме разбираш. На теб са обяснили , на мен не ,на пещо и гошо също са обяснили на иван и драган не. Няма стандарт , политика да не говорим ,че даже не ме питаха за кво съм отишъл директно закачи машината , и викам чакай да му кажа на човека та по между другото му вметнах ,че не ми духа топло климатика. Аз реших да споделя мнение и да го направя като градивна критика, накрая някой ще ме обвини ,че ги плюя. 


  • 0

#32 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 08 юли 2017 - 20:24

Много си прав колега, за съжаление само в България ходим след майсторите, поради ред причини. Манталитета на нашенеца е че винаги го е страх "да не настине и да не се мине" , заради това че чичо гошо някога е бил страшен "самоук майстор" на лада 2107 решил е да си отвори сервизче , потрошил е сумати коли ,бутнал е тук там някой лев защото няма държава и органи които да следят за сертификати , дипломи и прочие и така. Общо взето наистина в нормалните страни , нямаш работа при майсторите ,нито да им задаваш въпроси , нито да им гледаш в ръцете кво правят . Оставяш колата и можеш да си сигурен ,че е както трябва щото има и закончета там , нема 6,5 а са се опитали да те метнат или да ти строшат нещо а край . :)


Сега като си отворя сайта за сервизите ще може да си излеете душата за всеки конкретно :) Майтапа настрана, но искам да се знае кои са кадърни, кои са некадърни и нещо да ги накара данси пазят името ако ще и страха да ги наредят в нета


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#33 Koleto88

Koleto88

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 11 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W211 E280 CDI

Публикувано 08 юли 2017 - 21:34

Сега като си отворя сайта за сервизите ще може да си излеете душата за всеки конкретно :) Майтапа настрана, но искам да се знае кои са кадърни, кои са некадърни и нещо да ги накара данси пазят името ако ще и страха да ги наредят в нета


Sent from my iPhone using Tapatalk

Именно да си пазят хляба. Ама пазенето на хляба е свързано с много инвенстиции пич, а в бг никой не иска да дава пари за да извръшва качествено някаква услуга. :))

Да не спамим повече темата, все пак хората обява са си пуснали, ама ако някой иска да се посмее , кажи като направиш сайта или  дай тема ще разкажа с удоволствие доста любопитни мои преживявания в Бг сервизи. Някои истории са с заглавия "Саморазвиващи се свещи", "буталото мистър Сенко" и "Чичо Пешо- Майстора в продажбите на части от вашата кола" 


  • 0

#34 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 04 август 2017 - 08:45

Здравейте, колеги ;) 

Съжаляваме ако някой от Вас е останал с впечатление, че не му е обърнато достатъчно внимание, просто когато сме в сезон и правим по над 50 автомобила на ден, от които поне 10 са за по-трудни ремонти времето е ограничено. Опитваме се на всеки да обърнем специално внимание, защото за нас всеки клиент е важен, но понякога това е невъзможно, поради причината, че когато е прекалено натоварено и като както каза момчето "всеки те дърпа и пита за нещо" , но в същия момент иска автомобилът му да стане за "вчера", а се е сетил в последния момент ,когато е пълна лудница в сервиза и звъни телефона по около 200 пъти на ден...малко трудно се постига всичко да е прекрасно и да можем и да си поговорим с всеки клиент по-обстойно, както се казва и да му се разяснят някои неща по климатичната система, които не са ясни. Тогава всеки от нас гледа да не губи време и да действаме максимално бързо, за да са доволни всички, като си тръгнат с работещи климатици (реално за каквото са дошли). Пак казвам... извиняваме се на колегите, които мислят, че не сме им обърнали специално внимание...не е било с умисъл. Прохладен сезон желаем ;)


  • 1
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#35 vonko1988

vonko1988

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 1717 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    който носи кеф :)

Публикувано 07 август 2017 - 23:57

Няма как всички хора да са доволни от даден сервиз и услуга. Например Коцето в началото като взех мерцедеса ме беше закарал при неговия сервиз, от който е много доволен, но аз не се разбрах с майстора тръгнахме накриво и от тогава не искам да стъпвам там. Намерих си друг, от който съм доволен. По същия начин съм доволен от сервиза в тази тема, но друг колега не е. Според мен в бг има достатъчно сервизи, които си вършат качествено работата. Повечето им клиенти са доволни, но винаги има едни 10-20 процента недоволни и това не може да се избегне.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Този пост е редактиран от vonko1988: 07 август 2017 - 23:59

  • 0

#36 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 29 октомври 2017 - 16:58

Специални промоционални оферти при съчетаване на няколко услуги!!!

 

Здравейте,

може да се възползвате от другите услуги, които предлагаме в нашия автосервиз:

 

* Ремонт на авто парно

* Промивка на охладителна система и смяна на антифриз ( машинно )

* Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно ( машинно )

* Авто диагностика и електро услуги

* Смяна на масла и филтри

* Ремонт на ходова част, смяна на дискове и накладки

* ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛИ ( без разглобяване )

* Полиране и лакиране на фарове ( гаранция за лака 1 година )

 

За всички услуги, както и за цени може да разберете повече на нашия сайт : http://ddautoservice.bg/

Адрес: гр. София, ж.к. Хаджи Димитър, ул. Градинарска 3  Автосервиз D&D Service

Телефон за записване на час: 0887 887 007


Този пост е редактиран от poroka: 29 октомври 2017 - 17:03

  • 1
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#37 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 15 март 2018 - 23:29

Специални промоционални оферти при съчетаване на няколко услуги!!!

 

Здравейте,

може да се възползвате от другите услуги, които предлагаме в нашия автосервиз:

 

* Ремонт на авто парно

* Промивка на охладителна система и смяна на антифриз ( машинно )

* Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно

* Авто диагностика и електро услуги

* Смяна на масла и филтри

* Ремонт на ходова част, смяна на дискове и накладки

* ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛИ ( без разглобяване )

* Полиране и лакиране на фарове ( гаранция за лака 1 година )

 

За всички услуги, както и за цени може да разберете повече на нашия сайт :http://ddautoservice.bg/

 

От 15.03.2018г, автосервизът ни е на адрес:

Адрес: гр. София, бул. Александър Малинов 37 ( на бензиностанция ЕКО )

  Автосервиз D&D Service

Телефон за записване на час: 0887 887 007


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#38 vbogoev

vbogoev

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 300 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W212 E350 CDi
    W211 Е320 CDi - открадната
    W201 190E

Публикувано 15 март 2018 - 23:35

Специални промоционални оферти при съчетаване на няколко услуги!!!

 

Здравейте,

може да се възползвате от другите услуги, които предлагаме в нашия автосервиз:

 

* Ремонт на авто парно

* Промивка на охладителна система и смяна на антифриз ( машинно )

* Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно

* Авто диагностика и електро услуги

* Смяна на масла и филтри

* Ремонт на ходова част, смяна на дискове и накладки

* ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛИ ( без разглобяване )

* Полиране и лакиране на фарове ( гаранция за лака 1 година )

 

За всички услуги, както и за цени може да разберете повече на нашия сайт :http://ddautoservice.bg/

 

От 15.03.2018г, автосервизът ни е на адрес:

Адрес: гр. София, бул. Александър Малинов 37 ( на бензиностанция ЕКО )

  Автосервиз D&D Service

Телефон за записване на час: 0887 887 007

 

Ехе, супер. Ще взема да мина да обслужим климатика. От дясно на бензиностанцията ли, където имаше някаква автомивка Лари или нещо такова?


  • 0

#39 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 28 март 2018 - 12:51

Ехе, супер. Ще взема да мина да обслужим климатика. От дясно на бензиностанцията ли, където имаше някаква автомивка Лари или нещо такова?

Заповядай :)


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#40 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 28 март 2018 - 12:57

Ехе, супер. Ще взема да мина да обслужим климатика. От дясно на бензиностанцията ли, където имаше някаква автомивка Лари или нещо такова?

 

Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД, предлага продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене и сервиз на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!

 
 
Промоционални цени за зареждане на АВТОКЛИМАТИЦИ до края на Април 2018г!!!
 
1. Диагностика - 10 - 29лв  
 2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система -59 лв
 3. Диагностика + Цялостно зареждане - 89 лв
 4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (25 лв) в рамките на околовръстното на София).
 5. Ремонт на автоклиматици : Заваряване и подмяна на тръби,радиатори. Ремонт на компресори. - Цени след диагностика в сервиза ни.
 
!!!ВАЖНО!!! АВТОСЕРВИЗЪТ ИЗПОЛЗВА САМО КАЧЕСТВЕНИ ФРЕОНИ И ЧАСТИ със Сертификати за качество!
Не се доверявайте на непроверени автосервизи, които ползват евтин ФРЕОН С НЕЯСЕН ПРОИЗХОД ( !!!ЗАПАЛИМ!!! ), защото това може сериозно да навреди на автомобила и здравето Ви.
 
АДРЕС НА СЕРВИЗА : София, , бул. Александър Малинов 37 ( на бензиностанция ЕКО ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Телефон за връзка с автосервиза: 0887 887 007 ; 0877713124 D&D сервиз ЕООД
Работно време:
 08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
 08 - 16 часа ( Събота )
 ( Неделя ) С предварително записване на час.
 
* Ако се налага ремонт и посещение на автомобила Ви в сервиза ни, диагностиката се приспада от цената.
* Мобилната услуга е подходяща за ТИР паркинги, автокъщи, фирми с голям автопарк, Промишлени превозни средства ( Камиони, фадроми , багери и т.н.) Предлагаме и абонаментна поддръжка.
* Гарантираме най-високо качество на най-дообри цени за ремонт и зареждане на автоклиматици в София!
* Разполагаме със сертифицирани техници и използваме професионални стендове и инструменти за автоклиматици , както и най-качесвения сертифициран фреон.
 
!!! Фирма "Д енд Д трейд" ЕООД издава ПРОТОКОЛ И ГАРАНЦИОННА КАРТА за всеки един ремонт, или зареждане на автоклиматик !
 
ВАЖНО !!! Уважаеми колеги, Моля Ви, когато се обадите и си запазите ден и час за посещение при нас и поради някаква причина няма да дойдете или ще се наложи да закъснеете, моля обадете ни се да ме предупредите, защото графика е предварително разчетен, а има други хора ,които чакат и мога да ги изместя напред , за да губя и моето и тяхното време. Благодаря предварително.
 
Ако  искате да разберете повече за автоклиматиците, тук можете да прочетете статии по темата:  РЕМОНТ НА АВТОКЛИМАТИК
 
Преференциални цени за всеки наш клиент за всяка услуга ,която се предлага в авто-сервизния ни център:
- ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ НА ДВИГАТЕЛ
- Смяна на масла и филтри - с машина
- Ремонт ходова част, смяна дискове, накладки
- Отпушване и промивка на вътрешно радиаторче за парно ( без разглобяване на табло )
- Ремонтни дейности по механичните части на автомобила
- Полиране и лакиране на фарове
-НОВО->Сервиз ГУМИ- Продажба, демонтаж-монтаж и баланс
Предлагаме гуми: Michelin, Dunlop, GOODYEAR, Continental, Gislaved, Kumho, Uniroyal, Taurus, RIKEN, Austone и други.
Разполагаме с прецизен баланс и безконтактна машина за демонтаж-монтаж на гуми до 24 цола.
 
Всеки клиент на нашия автосервиз може да се възползва и от другата дейност на Д енд Д трейд ЕООД
Предгаламе конвенционални, инверторни и хиперинверторни климатични системи от най-утвърдените производители на пазара. 
 
ЯПОНСКИ КЛИМАТИЦИ ВТОРА РЪКА С 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ!
* Консумация на ел. енергия от 300 до 600 W.
* Хиперинвертори от 599 лв.
* 100% рециклирани с Перфектен външен вид и 3 години пълна гаранция!!!
 
 Добри цени и голям избор на модели
---> MITSUBISHI, Fujitsu, Panasonic - NATIONAL, DAIKIN, TOSHIBA, GENERAL, SHARP, HITACHI и др.
 
 
За повече информация, актуални цени относно климатици и автоклиматици и снимки посетете сайта на "Д енд Д трейд" ЕООД :  КЛИМАТИЦИ
 
Facebook страница:  https://www.facebook...196027200417363
 
За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчените долу телефони. Желaем ви прохладен сезон колеги . 
 
 
МАГАЗИНИ ЗА КЛИМАТИЧНА ТЕХНИКА В ГР. СОФИЯ
---> ж.к. Лагера, бул. Цар Борис III, 100(вход от към ул, Съвет на Европа) Тел: 0877 177 877 
---> ж.к. Люлин, ул. 3004, 14 (зад Билла) Тел: 0887 177 877
---> ж.к. Младост 1А, бл. 560                     Тел: 0877 177 877 
---> ж.к. Суха река, бл. 209Б   ( до Билла) Тел: 0886 96 75 75
 
АДРЕС НА СЕРВИЗА : гр. София, , бул. Александър Малинов 37 ( на бензиностанция ЕКО ) Обаждайте се предварително, за да си запазите час :)
Телефон за връзка с автосервиза: 0887 887 007 ; 0877713124 D&D сервиз ЕООД
София

 

Прикачени файлове


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#41 Гост_zBnerOV6MJГост_

Гост_zBnerOV6MJГост_
  • Гости

Публикувано 02 април 2018 - 21:41

Отново ходих в дадения сервиз (този път на Малинов) и получих професионално обслужване, евала на момчетата. Имах и един странен проблем, който за сега закрепихме, а по-натам ще оправим. Отидох и за един час бяхме приключичли с всичко.

Силно ги препоръчвам!

 

Обобщение:

Зареждане на климатик на W211 - 0.95 литра фреон

Поправка на една скоба

Тестване на системата чрез надуване

Май и маслото на компресора ми смениха (забравих вече)

Общо - 120 лв


  • 0

#42 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 13 април 2018 - 18:49



Отново ходих в дадения сервиз (този път на Малинов) и получих професионално обслужване, евала на момчетата. Имах и един странен проблем, който за сега закрепихме, а по-натам ще оправим. Отидох и за един час бяхме приключичли с всичко.

Силно ги препоръчвам!

 

Обобщение:

Зареждане на климатик на W211 - 0.95 литра фреон

Поправка на една скоба

Тестване на системата чрез надуване

Май и маслото на компресора ми смениха (забравих вече)

Общо - 120 лв

Радваме се ,че си доволен.

 

От тази седмица Лятно работно време:
Работно време:
 08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
 08 - 16 часа ( Събота - Неделя )
тел. 0887 887 007

  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#43 IIVVOO

IIVVOO

    Член на МБКБ

  • Модератори
  • 2370 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 13 април 2018 - 20:54

Продавате ли фреон R134A и в какви разфасовки?
Интересува ме в бутилка 12,5 или 13,6 кг.
Еднократна ли е бутилката, ако имате в такива разфасовки.
И производителя фреон също ме интересува кой е ?
  • 0

#44 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 19 април 2018 - 11:26

Продавате ли фреон R134A и в какви разфасовки?
Интересува ме в бутилка 12,5 или 13,6 кг.
Еднократна ли е бутилката, ако имате в такива разфасовки.
И производителя фреон също ме интересува кой е ?

Обадете се за среща в наш търговски обект, за да обсъдим цени, количества и всичко друго,което Ви интересува.Поздрави.

0877 71 31 24 Веселин Димитров


  • 0
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 

#45 poroka

poroka

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 95 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz W221

Публикувано 19 април 2018 - 11:38

Здравейте колеги, понеже има много запитвания относно завишените цени на зареждане с фреон. За разясним, причината е че има огромно повишаване на цените на фреоните с около 800%, поради намаляване на квотите за внос на фреон. Цените дори за сега са ниски, през сезона може да се качат още. 
Всеки който Ви предлага зареждане за по-ниски от нашите цени, ползва турски, или китайски фреон в , който често има примеси на други газове и е лесно запалим.
Поздрави
 
 Лятно работно време:
Работно време:
08 - 20 часа ( Понеделник-Петък )
08 - 16 часа ( Събота - Неделя )
Бул. Александър Малонов 37 ( на бензиностанция ЕКО )
тел. 0887 887 007

  • 1
 
Продажба , монтаж, профилактика, ремонт и сервиз за климатици и автоклиматици в София.
ПРОМОЦИЯ ! Зареждане на автоклиматици - от 49 лева.
 Сайт за информация и актуални цени свързани с КЛИМАТИЦИ
 Телефон за връзка : 0887 887 007 ; 0884 884 004</p>
 





Also tagged with one or more of these keywords: Автоклиматици, Зареждане на автоклиматици, Ремонт на автоклиматици, Автоклиматик, Пълнене на автоклиматик, Ремонт на компресор, Сервиз за автоклиамтици, Автоклиматици София

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни