Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем автоматична кутия- 722.607


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 Antoanchik

Antoanchik

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 39 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W210 E320

Публикувано 12 януари 2016 - 18:19

Здравейте.Проблемът е следния.Колата сменя някак си със закъснение предавките и се усеща едно не мога да го нарека точно удряне, но да кажем вече  като стигне 2.5-3000 оборота и трябва да смени предавката и го прави изведнъж рязко с удар.Същото се получава и със свалянето на предавките като спирам по- рязко например.Възможно ли е да е от ниско ниво на маслото в кутията?Колата я взех скоро и не съм го сменял още.


  • 0

#2 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 януари 2016 - 23:38

Божа работа.

Пишеш в раздел на В210, в профила ти има В203...

Бензини, дизели, метан, газ, хлороформ....

 

Обслужи си колата и тогава го мисли... кой знае от кога не се й сменяни течностите.


  • 1

Audi_A4_avatar.gif


#3 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 13 януари 2016 - 09:05

Здравейте.Проблемът е следния.Колата сменя някак си със закъснение предавките и се усеща едно не мога да го нарека точно удряне, но да кажем вече  като стигне 2.5-3000 оборота и трябва да смени предавката и го прави изведнъж рязко с удар.Същото се получава и със свалянето на предавките като спирам по- рязко например.Възможно ли е да е от ниско ниво на маслото в кутията?Колата я взех скоро и не съм го сменял още.


Възможно е.Направи смяната с оригинално масло и филтър,смени си и буксата за да си сигурен в качеството на обслужването?Не я ръчкай докато не го направиш.Смяната да я направи човек който си разбира от работата.След това наблюдавай колата и ако има нужда я закачи на стар диагностика.
  • 0

#4 SpasNeponosimiat

SpasNeponosimiat

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Bansko

Публикувано 19 януари 2016 - 09:25

Аз пък моето го сменям без никакво мерене. Пълня докато започне да включва и готово


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 0

#5 Antoanchik

Antoanchik

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 39 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W210 E320

Публикувано 07 февруари 2016 - 13:40

Здравейте, колеги.Сменихме маслото, филтъра, буксата, гарнитурата.Всичко ок! Но това удряне пак си го има...Гледаха я уж на канал и гуменото каре не било много за смяна, но си мисля, че ако се смени може би ще се оправят нещата.Другия вариант е от скоростите да е нещо, но искам да подчертая, че си включват перфектно.


  • 0

#6 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 07 февруари 2016 - 18:44

Здравейте, колеги.Сменихме маслото, филтъра, буксата, гарнитурата.Всичко ок! Но това удряне пак си го има...Гледаха я уж на канал и гуменото каре не било много за смяна, но си мисля, че ако се смени може би ще се оправят нещата.Другия вариант е от скоростите да е нещо, но искам да подчертая, че си включват перфектно.


Ако е така както го обясни по-рано,проблема няма да се оправи със смяна на тампони.Има хора в София на които може да се разчита,защо не потърсиш тяхната помощ за един по-обстоен и внимателен преглед?
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни