Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Нужда от помощ - откраднат мотоциклет.

Vito кражба мотор

  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 DBBonev

DBBonev

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 24 ноември 2015 - 15:07

Здравейте!

 

Ето неволята докъде ме доведе......първо искам да се извиня на модераторите ако темата е на неподходящо място. Извинявайте ако нарушавам правилата на форума, не е нарочно. Моля, ако съзадавам неудобства на някого , просто изтрийте тази тема.

 

Каква е историята - през Януари 2015 моторът ми марка Suzuki , модел RG 500 Gamma беше откраднат от работилницата ми в кв.Горна Баня, София. Моторът е произведен 1986г, купих го насипан в три щайги с огромни липси и ми отне почти 4 години да га възстановя.Дори още не беше готов....

 

Досега си траех, защото полицията разследваше. Както и да е, без резултат. Сега съм аз на ход.

 

Защо пиша тук? - Моторът е натоварен в червен товарен (не пътнически) бус Мерцедес Вито. Имам видеозапси от кражбата, но те не доведоха до нищо конкретно. Готов съм да ги предоставя на всеки, който иска да ги види. Виждат се лица, силуети, дрехи , автомобили....но не беше достатъчно...Не се виждат регистрационни табели поради лошото качество на записите. 

 

Като спецове по Мерцедесите ви моля за съвет и помощ:

 

Данни за Витото - това,което аз разпознавам от снимките и клиповете : Моделът е W638 , цвят червен или розов , изцяло затворен (не е пътнически ), предната броня не е боядисана в цвета на купето. Моля, ако разпознавате други отличителни белези,например база, фейслифт, година на производство, които биха стеснили кръга от потенциалните бусове , моля дайте ми знак! 

 

Предлагам възнаграждение от 1000 лв за информация ,която ме доведе до мотора ми и гадовете, които го отмъкнаха.

Прилагам снимки.

 

 

ПС - като автомобил за оглед и поддръжка крадците използват Ситроен ZX комби, тъмен на  цвят.

 

 

 

 

Прикачени файлове

  • Прикачен файл  2.png   611,54K   5 Брой сваляния
  • Прикачен файл  3citroen.png   418K   5 Брой сваляния
  • Прикачен файл  4.jpg   107,32K   5 Брой сваляния
  • Прикачен файл  5.png   597,02K   5 Брой сваляния
  • Прикачен файл  pyrva.jpg   68,79K   5 Брой сваляния

  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни