Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Предложение за есенна срещаЕсенна среща проход "Беклемето"


  • Please log in to reply
45 мнения по тази тема

#1 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 14 август 2015 - 10:13

Здравейте колеги, знам че съм начинаещ тук във форума, но не и в марката или в автомобилизма. Участвал съм в сбирки и срещи, както и в организирането на такива, но с друга марка автомобили :) , но това е друга тема... Сега искам да предложа една среща/сбирка на едно много красиво и приятно място от страната ни, а именно прохода "Беклемето" или "Троян - Кърнаре". 

 

topomapsima.jpg

 

38_big.jpg _beklemeto_memorial_from_the_air.jpg

 

Мястото се намира в Централен балкан, много приятен за пътуване проход с невероятни гледки, а и места за разходки.

Предложението ми е да "заформим" една среща там има и къде да се пренощува:

 

7487_DSCN9872.JPG

 

 

Picture%20116.jpg

 

Като тук вече е въпрос на избор и цени да се запазят места и уговори евентуална вечер (вечеря) и т.н. Има предостатъчно място за паркиране, освен на местата около хотелчетата, така и на местата около върха за евентуални снимки и разходки. 

При съгласие за подобно мероприятие, мога да проверя за цени, места за нощуване, евентуални менюта и каквото и да било... 

 

Това е предложение и ако не допада на управляващите форума и клуба моля изтрийте темата, ако пък не, ще съдействам за осъществяването й! :)

Поздрави!

 


  • 4

#2 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 16 август 2015 - 22:17

Незнам колко е удачно да поствам линкове към друг форум на Мерцедес, понеже не знам историите за многото такива... , но ще го направя защото в този форум има някакво раздвижване на нещата около сбирките! :) Нека всички заедно направим една приятна сбирка! :) 

 

Ето и линка - http://mercedes-bulg...senna-sbirka-!/


  • 0

#3 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 август 2015 - 23:49

Всичкото форум си е все за една марка, просто... различните амбиции на различни хора. Правилно или не... аз лично не мисля, че трябва да се делим, но пък... България на 3 галактики (да не се ограничаваме до континенти или планети, все пак... нали... ;) ). 

 

Пътят натам изглежда приятно за дифа, може да разходя малкото зло :)

 

Аз ще се радвам от сърце да успея да се вместя в едно хапване и пийване.

Не мисля, че някой има нещо против на този етап. Със сигурност ще се провери обаче валидността на предложението, поради разни скорошни случки свързани с организацията на сбирки :)

 

Така че... колеги?


  • 2

Audi_A4_avatar.gif


#4 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 18 август 2015 - 13:16

... и така колеги, разходих се до "Беклемето", където разговарях за евентуалната сбирка... Най- добра оферта ми дадоха от хотел "Сима" http://www.hotelsima.com/index.php/bg/

Разговаряхме за датите 25,26 и 27. 09., като това са две нощувки. Цената за които е по 25лв на човек на вечер! В тези пари са включени закуска и вечеря. Или по точно на 25.09. - вечеря, на 26.09. - закуска и вечеря и на 27.09. закуска. Това от една страна е много добре защото на една официална вечер, ако мога така да я нарека, всеки ще си има вечеря и няма да мислим за някакви куверти които ще вдигнат цената. А пиенето и други мезета салати всеки си поръчва каквото си иска. Офератат за 25лв (в двойна стая общо 50лв, за апартамента ... по късно ще пиша цената че забравих) на вечер е валидна само ако нощувките са две! Ако ще се нощува само една вечер, например съботата 26 срещу 27 септември, тогава цената на нощувка е 35лв, в която е включена само една закуска. Мисля че офертата за 2 нощувки е много по добра, а и ще има време един цял ден за барбекюта разходки и т.н.

Предполагам, че тук някой веднага ще каже че в петък (25.09.) след работа трябва да пътува и ще му е трудно! За това там обсъдихме и други дати, които като че ли са по удобни за повечето хора, а именно 19, 20 и 21 септември, като това са събота, неделя и понеделник. Като гледам календара 21 и 22 септември са почивни дни! Така че тогава ще е най удачния вариант, а и на 22 всеки ще може да отмаря в къщи. Има къде да спрем колите си, като някой от тях ще са на покрито (По долу ще видите снимките...) Направил съм снимки на апартамент и мезонет, поради това че на хотела бяха заети всички двойни стаи и неможах да влезна да ги снимам. Зад хотела, в близост до паркинга има изградено барбекю... Освен това ако някой се притеснява за обяда си, хотела предлага и обедно меню, което излиза в порядъка на 6-8лв. на човек с първо второ и евентуално десерт (за него не съм сигурен, не помня какво ми казаха. Бройката която казах че ще присъстваме е 25 до 30 човека, макар че искрено се надявам да сме повече! Хотелчето може да поеме до 45 човека.

Сега, най важното!!! До три дни, т.е. до 21.08. аз трябва да се обадя и потвърдя дата за срещата и евентуално предварително бройка на хората!!! Така че много моля всеки да се отбележи, който ще присъства и да пише колко човека са! Но преди това наистина трябва да знам кой от двата уйкенда ще сме там???!!! Искам да помоля администраторите и модераторите, отговорниците за форума за помощ и да направят темата да е видима за всеки и ако е нужно нова тема в която да конкретизираме бройката на участниците!

Нека дадем гласност на това събитие и то да стане реалност!

И така, ето снимки... съжалявам за лошото качество, но снимах с телефона :)

Входа на хотела:
035889132.jpg

отпред има и занимания за децата...
035889131.jpg

Паркинга зад хотела:
035889121.jpg
035889115.jpg

Барбекюто в непосредствена близост до паркинга и колите :)
035889116.jpg
035889117.jpg
035889118.jpg
035889119.jpg

Успях да снимам само апартамент и мезонет...

Апартамента:
035889122.jpg

Тук дивана е разтегаем:
035889123.jpg
035889124.jpg
035889125.jpg

Мезонета:
035889126.jpg
035889127.jpg
035889128.jpg
035889129.jpg

Терасата на мезонета
035889130.jpg

Пойкрива на хотелите се вижда biggrin
035889153.jpg
  • 0

#5 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 18 август 2015 - 13:32

Желаещите да присъстват на мероприятието, ще трябва да пренебрегнат чувствата си към другите форуми и клубове на Мерцедес (понеже са няколко... :) ) и да направят своите заявки на следния линк - http://mercedes-bulg...senna-sbirka-!/


  • 0

#6 mr Big

mr Big

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 1953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 18 август 2015 - 18:51

имай предвид че част от потребителите тул нямат достъп до другите форуми(бан)
  • 2

#7 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 19 август 2015 - 00:09

Аз съм ЗА. Мога да организирам мойте приближени (наско, Асен фотографа и т.н.)

 

НО това със записванията в другия форум... ще е тегаво.

По скоро се опитай и тук да направиш организация


  • 0

#8 gipsa

gipsa

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 352 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Смолян
  • Автомобил:
    w201 dtm реплика,жълто такси 211-КоНпресор с 476 магарета под капака и едно зад волана....

Публикувано 19 август 2015 - 07:23

И аз се чудя защо е нужно хора от тук да се записват в другия форум.Просто като се уточни всичко за дата и място процедираи по същият начин както и с другите колеги и си готов.......


  • 0

#9 ХаPu

ХаPu

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 2695 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ATV
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 август 2015 - 08:32

И аз съм ЗА, но това да се записвам там, няма как дс стане! Ако ще правите нещо да е като хората!
п.п. Клуба на Мерцедес-Бенц в България е само един, форумите са няколко!
  • 2
NO PAIN - NO GAIN!

#10 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 август 2015 - 09:20

Закачил съм темата, така че да е видима. Когато се уточни датата - мога и съобщение да пусна на началната страница. Обаче наистина - не става дума за преглъщане на чувства към други форуми и клубове, редно е да си има тема за записване тук! Най-малкото - наистина някои колеги не са регистрирани в другите форуми, а има и такива с постоянен BAN и да искат нямат достъп до там. Ако е необходимо някакво съдействие - кажи какво и ще помогна.

По самото мероприятие. За уикенда с неработните дни аз лично вече имам ангажимент, който няма как да отменя, така че тогава няма да мога да дойда. За следващия уикенд, който се спряга - 25-27.09.2015 може би ще мога да дойда, но не мога отсега да кажа със сигурност. За съжаление работата ми е такава, че дали мога да дойда, ще го знам в четвъртък или петък преди деня. Ако се случи да имам възможност - аз ще ви открия и ще се разберем.

Поздрави.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#11 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 19 август 2015 - 16:50

Няма проблеми и тук да се пишат тези които искат да дойдат, а аз ще си сумирам после бройките... Идеята ми беше, че пуснах тази тема в 4-5 форума и ще ми е по лесно да сумирам хората, накрая ще се "уа...ам" :) и да не объркам нещо че после ще страшно... Но ще се оправя. Така, значи до петък трябва да СЪС СИГУРНОСТ ДА ЗНАМ ДАТИТЕ!!! Ако не се обадя до тогава и ще бъдат заети след това. Кой от двата уйкенда ще се съберем повече хора? Пуснем ли анкета и отиде всичко по дяволите и за това се чудя като съм поел инициатива дали да не напиша една дата и да приключим...?! :) Но пък искам максимално хора да се съберем...! 

 

 

Моля пишете удобния уйкенд за Вас до петък след това сумирам най многото предпочитания и остава той! 


  • 0

#12 Marukian

Marukian

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 609 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W126 - 260SE 1989
    S210 - E320T 4MATIC 2001
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 август 2015 - 10:23

25-27/09 ще е по-удобно, около 21 много хора ще имат семейни ангажименти и пътувания и посещаемоста ще е по-малка.


  • 2

#13 frxbg

frxbg

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 229 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S210) E 270 CDI

Публикувано 20 август 2015 - 22:18

Ами аз съм ЗА! За сега нямаме проблеми стига да не излезе нещо. Като дори нямаме особени претенции за датите :)
  • 0

#14 aalexieff

aalexieff

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 692 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Павликени
  • Автомобил:
    W124 2.5 D 1987 продаден
    W210 E300 D 1996 продаден
    Mitsubishi Colt IV 1.3 1995 продаден
    Mitsubishi Colt VI 1.5 2005
    Renault Clio III 2007
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 21 август 2015 - 08:14

Аз съм за - 25-27.09.2015 и ще дойдем 2 души!


  • 0
W210 E300 D 1996
W124 and E300

#15 val_mcrae

val_mcrae

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 26 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Карлово
  • Автомобил:
    Mercedes C230 kompressor sport coupe

Публикувано 21 август 2015 - 17:14

В моментa съм нa Беклемето, пребриявaйки 15 човекa зa мероприятието ( кaто сaмо 2-мa сa зaявили че сa двойки) и нaй много желaещи зa дaтите 25 -27 септември, ще ги aнгaжирaм. Довечерa след кaто се приберa ще нaпишa подробности!
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни