Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Заглавен багажникНемога да го отворам багажника w124 e200 1991 год.


  • Please log in to reply
4 мнения по тази тема

#1 ghostdog.wow

ghostdog.wow

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Град:ПЕтрич
  • Автомобил:
    M 102.982 / 963 / 985 ( E23 / E20) 1991

Публикувано 29 април 2015 - 21:38

Здравейте

Преди 1 ден след като го затворих багажника на колата, днес не иска да се отвори. Като натисна на централното за отклучване на колата то се чува как вътре работа на механизма но като натисна на бутна на багажника то е като да е заключен. Преди некое време също така ми правеше но като леко го ударих багажника се отвори. Ама сега не става :( . Някои имал ли е съштия проблем или ако знае как до го реша мо, моля пишете.

 

Мерси предварително.


  • 0

#2 sv_trener

sv_trener

    Стъпващ тежко

  • Потребители на форума
  • 477 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Плевен
  • Автомобил:
    C 220 D 1994г. ГНП Bosch

Публикувано 29 април 2015 - 23:33

Колега, а каква е колата точно?

А опита ли с ключа? Металното перо?


Този пост е редактиран от sv_trener: 29 април 2015 - 23:36

  • 0

Шофьорски стаж от 23.07.1987г.Категория B, C, D, E, Т-тб ,Т-кт

 

Шофирай разумно - стигни жив! Пази останалите на пътя!

 

Понякога ми идват такива идеи, че бръмбарите в главата ми стават на крака и ръкопляскат...

 


#3 a_atanasov

a_atanasov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1713 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:114445

Публикувано 30 април 2015 - 07:38

Колега и аз имах този проблем. Не и не. Алтернативата беше флекса. Добре, че не се съгласих.

Оправих го като държах дистанционното в ръка и включ-изключ и с юмрук по багажника около ключалката. В един момент механизма отключи.

След това разглобих цялата ключалка, видях разни телове вътре и направо взех друг механизъм.


  • 0

#4 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 април 2015 - 09:18

Друга, не толкова крайна като флекса мярка, е да я отворите с айдушка лапа - прецаква само ключалката, после си купувате друга и ключар я пренарежда по вашият ключ - пренареждането може да се избегне като се остави само на централно.


  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#5 ghostdog.wow

ghostdog.wow

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Град:ПЕтрич
  • Автомобил:
    M 102.982 / 963 / 985 ( E23 / E20) 1991

Публикувано 30 април 2015 - 18:45

Добре че днеска преди 30 мин. багажника беше отворен от страна на един "спец. за проблема" . Преди него 4-5 други майстори се опитаха и казаха че ако е било каквато и да е друга кола ше е било лесно но за MB и то W124 ( The German Bunker )трудно, а след това предложиха режене на флекса или под ключалката на което и аз не се съгласих. Целия проблем е било до пластмасовия дял от вътрешния механизъм на ключалката които след викенда спеца ще го оправи.

Съвет : Оправяите си ключалката на багажника на време преди да е станало късно като при мен.

Мерси за бързите отговори,

 

Поздрав


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни