Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с Keyless Go на CLS 320 CDI 2006/7


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 derzhikov

derzhikov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Linz
  • Автомобил:
    Mercedes CLS 320 CDI - W219
    Mercedes C200 CDI - S203 T-Model

Публикувано 26 април 2015 - 04:03

Имам от няколко дена доста неприятен проблем с Кейлес ГО. Не ми разпознава ключа и немога да паля колата със Старт Стоп функцията на скоростния лост изписва ми "Key Not Detected или Key Still in Vehicle" но ключа естествено не е в колата където се пали по нормален начин. Преди също ми е правил подобен проблем но беше в месеца веднъж а от няколко дена е постоянно и изведнъж отказа напълно има и проблясъци и запали от скоростния лост и после пак не иска,да отбележа че батериите са изрядни наскоро сменени и проблема не е в тях. Ако някой е запознат с проблема нека сподели, благодаря предварително.
  • 0

#2 CarlBenz

CarlBenz

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 393 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Mercedes-Benz

Публикувано 26 април 2015 - 09:52

Може самия ключ да прави проблем. Отиди да ти го проверят при автоключар, ако не, ще трябва диагностика да се прави.

Този пост е редактиран от CarlBenz: 26 април 2015 - 09:52

  • 0

The Best or Nothing


#3 derzhikov

derzhikov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Linz
  • Автомобил:
    Mercedes CLS 320 CDI - W219
    Mercedes C200 CDI - S203 T-Model

Публикувано 26 април 2015 - 17:59

Днеска четох в един английски форум на мерцедес и автора на темата имаше същия проблем но при него проблема е бил в бушона на Кейлеса номер 24,преди малко го проверих но е здрав не е изгорял . Също така установих като натискам Старт бутона светва червената светлина на ключа и колата пали а в случаите когато го натискам и не светва съответно не пали и ми изписва че не го намира много дразнещо,както каза колегата по горе и аз се съмнявам в ключа нещо защото колата сме я закачали на стар диагноза преди седмица и нищо не излиза за Кейлес ГО. Четох по немските форуми за подобен проблем но там се споменава за десинхронизиране на ключа и му е нужна нова синхронизация но това можели да го направят само в МБ и трябвало и нов ключ вече има ли такова нещо или ще стане и със стария ключ,помагайте ?
  • 0

#4 derzhikov

derzhikov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 25 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Linz
  • Автомобил:
    Mercedes CLS 320 CDI - W219
    Mercedes C200 CDI - S203 T-Model

Публикувано 26 април 2015 - 18:02

Другото което се извинявам че не споменах в по горния ми пост е че живея в Австрия и ако посетя тук официалния представител хич няма да ми се занимават ще ми кажат че ключа е издал багажа и за нов 300€.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни