Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

14-годишен показва как се краде кола...и още нещо...


  • Please log in to reply
7 мнения по тази тема

#1 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 23 февруари 2015 - 23:07

http://www.mobile.bg...paign=firstpage
  • 1

#2 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 24 февруари 2015 - 14:17

Мда, марката, модела на колата, мястото и времето на експеримента, името на детето - нищо не е назовано, но телефонът не са пропуснали да го посочат, че е iPhone!
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#3 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 24 февруари 2015 - 14:35

То цялата работа е майтап тва е явно. Пак и 14 годишен как ще кара ми е сложно да си обесня ама аиде.


  • 0

#4 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 24 февруари 2015 - 14:49

Луис Хъмилтън влиза в детския състезателен отбор на McLarren на 13, а на 16 вече се състезава, не мисля, че е толкова невероятно някой на 14 да може да кара ;)
  • 1

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#5 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 24 февруари 2015 - 14:58

Точно тоа манго ли даде за пример бре....:)


  • 0

#6 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 24 февруари 2015 - 14:58

Илия тои и Бах е писал симфонии на 5 тва е ясно и едно на ръка ама са него и 25 годишните вишисти не го знаят кой е ,а иначе пък за сметка на това си падат по Борис Дали. Тука говоря за обща извадка от 14 годишните които могат да карат па отгоре на всичкото и да е отключат тая кола. Колко от 100 ученика ще го могат 1 съмнявам се. Изключения иначе си прав има ги ,може момчето от статията да е следващия успешен мозък в авто индустрияте ,знаем ли.


  • 0

#7 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 24 февруари 2015 - 17:27

Илия тои и Бах е писал симфонии на 5 тва е ясно и едно на ръка ама са него и 25 годишните вишисти не го знаят кой е ,а иначе пък за сметка на това си падат по Борис Дали. Тука говоря за обща извадка от 14 годишните които могат да карат па отгоре на всичкото и да е отключат тая кола. Колко от 100 ученика ще го могат 1 съмнявам се. Изключения иначе си прав има ги ,може момчето от статията да е следващия успешен мозък в авто индустрияте ,знаем ли.

Не мога да си обясня постовете ти,най-вероятно защото само си чешеш пръстите по клавиатурата.Не даде нито един доказан довод на който крепиш тезата си!Той не можел да си обясни!Ами ти може би даже не си прочел статията или имаш нужда от допълнителни обяснения!..

...компанията Delphi Automotive, събра група ученици, които заедно с професионални инженери и експерти се опитаха да повишат безопасността от кражба на съвременните автомобили. Най-изненадващото в този нестандартен експеримент е, че 14-годишен ученик, който според хората от Delphi Automotive изглежда като 10-годишен, успя да отвори автомобил с подръчни материали.

 Ученикът, името на който също не се назовава, е изслушал съветите на експертите, отишъл е до най-близкия магазин за електронни компоненти и е купил части за $15. На следващия ден е дошъл с готово устройство, което без проблем отваря автомобила. Ученикът е демонстрирал и как дистанционно могат да се командват чистачките, фаровете и мигачите на автомобила.
..... и прочие,да не копирам цялата статия само заради неразбралия...
А пък къде пише,че ще я кара!?
Май само четем заглавията...

Този пост е редактиран от daimler1: 24 февруари 2015 - 17:32

  • 2

#8 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 25 февруари 2015 - 01:03

Брей колко значим бил отговора ми ,чак да не повярвам. Тезата има щом съм писал ,но общо взето ква статията такава и тезата. И да прочел съм го дори преди да бъде качено тук. На мен всичко ми изглежда като майтап работа още повече ,че и самото заглавие е крайно пропагандно

,,14-годишен показа как се краде кола'' 

и после кво виждаме от твоя цитат ,че 14 годишния го бил направил ма със съветите от ЕКСПЕРТИ пак и всичко било закупено от близкия магазина за електроника на другия ден отлично сглобено и работещо ма колата не била открадна ,а само отключена и ся кво колата ескпертите или момченцето я оключиха. И как се не каза името на един експерт на един инженер на една кола на едно дете на училището на града им или поне кога се е провело ,а забравих апал не ги бяха пропуснали. Показното на открадване на автомобил за мен включва и каране със сигурност тука за такова не е споменато. Щото кормилото ще се заключи и ще иска ключ или някой по груби способи ама най вероятно на никои не му пука щото кои знае дали вскичко не е рекламка и в скро време няма да има някои Апп за 100 долара предназначен за собствениците на автомобили с М3 и С АМГ и прилежащи ,които собственици чрез глезотииката да си пускат чистачките пиеки си кафето. И за статия не позоваваща се на нито едно точно име как да се отнеса задълбочено.

 

П.П. Пиша отговора си до голяма степен за всеки които си е изгубил 5 минутки и е отделил от времето си да ни чете. Та заради драгите читатели си правя и труда да се доизясня и да отделя и аз 5 минути ,а не заради изключително значимата за автомобилната сигурност статия.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни