Към съдържанието

•  

Снимка
* * * * * 1 гласа

CL 420 07/1997 Elegance Final Edition във клуба!Кола мечта

CL

• Please log in to reply
137 мнения по тази тема

#136 babaneze

babaneze

Напреднал

• Потребители на форума
  • 336 Мнения:
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w124coupe 2броя, w111 , 300 sl R129. Jeep Wrangler YJ, cl 420 1997

Публикувано Вчера, 16:45

Днес имах малко свободно време и смених горивни филтър, масления и маслото. Бях си поръчал 7 литра 229.5 като имам и около още 5л. от 2017 останало. За старото масло използвах една стара кутия и торба за боклук към нея.

Прикачени файлове

• 0

#137 Bogi

Bogi

Чирак

• Потребители на форума
  • 98 Мнения:
  • Град:Дупница / Chicago
  • Интереси:стари двуврати
  • Автомобил:
    1999 CLK320 / 1998 CL500 / 1989 560SEC

Публикувано Вчера, 16:56

Пеев:

Колоната беше нагвацана с сигари, но вече е с черна алкантара, и изглежда съвсем различно.

babaneze:

много е евтино $100 данък, гражданска на тези коли не правя, защото не се карат всеки ден, и никой не ме задължава. Поне не и в този щат.

смяна масло с фул-синтетик $100 при масларите, бензина и той евтин е.

Така че един данък и едно масло $200 на година, $250 макс.

Относно чистачките на фаровете, едната ми работи другата не. Аз имах проблем с единя баласт и няколко пъти свалях фара. Като се запролети ще сменя и другото моторче.

Тук никой не проверява тези неща дали работят. Дори хората ако забележат че там има чистачки се чудят кава е тая работа :)

На преглед минават само колите след 1997-ма, и това което се проверява дали има ecu-то някакъв error. спираш включват в obd-то един кабел и ако нямаш "чек енджин" минаваш.

Самурай:

Още не съм сигурен дали тези джанти ще бъдат финални.

Този пост е редактиран от Bogi: Вчера, 16:57

• 0

Нямам ламбо Мамо, но ръката ми през джамо

#138 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

Член на МБКБ

• Модератори
  • 3164 Мнения:
  • Град:Стара Загора
  • Интереси:Живота, Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    C 140 CL 500 (weekend car)
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    W126 S 500
    C140 CL500(US)

Публикувано Вчера, 18:50

Пеев:

Колоната беше нагвацана с сигари, но вече е с черна алкантара, и изглежда съвсем различно.

babaneze:

много е евтино $100 данък, гражданска на тези коли не правя, защото не се карат всеки ден, и никой не ме задължава. Поне не и в този щат.

смяна масло с фул-синтетик $100 при масларите, бензина и той евтин е.

Така че един данък и едно масло $200 на година, $250 макс.

Относно чистачките на фаровете, едната ми работи другата не. Аз имах проблем с единя баласт и няколко пъти свалях фара. Като се запролети ще сменя и другото моторче.

Тук никой не проверява тези неща дали работят. Дори хората ако забележат че там има чистачки се чудят кава е тая работа :)

На преглед минават само колите след 1997-ма, и това което се проверява дали има ecu-то някакъв error. спираш включват в obd-то един кабел и ако нямаш "чек енджин" минаваш.

Самурай:

Още не съм сигурен дали тези джанти ще бъдат финални.

Боги, 

каквито и стабилни джанти да сложиш, просто самия модел е така, по-прибрани са, затова с фланци отваря, а ако сложиш такива с големи офсети (или каквото и да се казва това, което ги изнася навън), ще правиш компромиси с много други неща, като возия и разход

Фланците се слагат на главината, просто разширяват малко джантата навън и реално няма да стои така прибрана в колата

• 0
MERCEDESBENZCLCoupe C140  1902 4 (1)

1 потребител(и) четат тази тема

1 потребители, 0 гости, 0 анонимни